Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Veľký jesenný výpredaj je tu!

Rozžiarte si jesenné dni našimi svetlami. Čas kedy sa rýchlo stmieva a slniečka je čoraz menej. Jeseň v plnom svetle rozohráva svoje sýte farby a naberá stále viac na sile. Nezúfajte a zaistite si pohodlie bez splínu a studených hmiel. Doslova za hubičku vám teraz ponúkame luxusné svetlá, praktické lampy a dizajnové sklenené skvosty, ktoré vám útulne presvietia príbytok aj kanceláriu. Neváhajte si vybrať to najkrajšie svietidlo pre vašu izbu, byt aj zádverie.

Najlepšie ceny práve teraz na našom e-shope. Neveríte? Presvedčte sa.

Vyberajte a kochajte sa cenami, za ktoré si teraz môžete kúpiť osvetlenie aj žiarovky, ktoré ste si predtým odriekali.

Teraz máte tu najlepšiu príležitosť pre nákup svojho obľúbeného lustra alebo bodového svetla,

a to vďaka JESENNÉMU VÝPREDAJU.

 

Už sa nemusíte trápiť nedostatkom svetla nad kuchynskou linkou alebo minimalistickou lampou nad zrkadlom pri holení. Teraz si v kľude zo svojho domova môžete vybrať práve také svietidlo, ktoré nielen vyrieši váš problém s nedostatkom osvetlenia, ale zároveň s ním ušetríte. 

 

Vďaka výrazným zľavám napríklad o 78% si môžete zaobstarať LED pásik , pri zľave 71% si zaúpite bodovky so stmievaním a od pár centov vybavíte všetky domáce lampy stmievateľnými žiarovkami s päticou E14. 

Rent.sk Vám ponúka lampy a lampičky všetkých druhov – stojanové lampystolné lampy alebo stojacie lampy. Ďalej tu nájdete stropné osvetlenie a stropné svietidlálustre do kuchyne, alebo aj detské lustre a lustre krištáľové!


Samozrejmosťou sú tiež rôzne 
vonkajšie svietidlákúpeľňové svietidlá alebo moderné trendy v podobe úsporných žiaroviekdetských svietidiel a LED pásiky.

U nás zoženiete svietidlá najlacnejšie!


Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i