Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Špeciálne žiarovky

  • Typ
  • Pätica
  • Príkon zdroja
  • Celkový svetelný tok
  • Teplota chromatickosti
  • Napätie
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Typ

Ostatné značky
Kategória Typ rozlišuje osvetlenie podľa ich typov a Vy si tak môžete zvoliť svietidlo presne podľa Vášho využitia.

Pätica

Ostatné značky
B15d (2)
E10 (5)
E14 (13)
E27 (37)
E40 (5)
ostatné (1)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Príkon zdroja

Zvoľte si Vami požadovaný príkon zdroja svietidla. Voliť môžete od tých najúspornejších až po najvýkonnejšie. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W)

Celkový svetelný tok

Vyberte si žiarovku podľa svetelného toku. V našej ponuke máte veľmi široké spektrum výberu. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách lumenov (lm).

Teplota chromatickosti

Farba svetla značí, akú hodnotu Kelvinov bude mať vybraný produkt. Vyberte si odtieň žiarovky, ktorý sa Vám najviac hodí.
 
Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách kelvinov (K).
 
 

Napätie

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (3)
Philips (1)
Ostatné značky
Lucide (3)
Narva (33)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
V kategórii špeciálne žiarovky nájdete napríklad kryptónové žiarovky, ktoré majú vyššiu svietivosť pri rovnakom výkonovom zaťažení ako klasické žiarovky. Je to vďaka kryptónu – vzácnemu plynu, ktorým je žiarovka naplnená. Ponúkame i LED svetelnú diódu, ktorá je určená do domácích spotrebičov, napríklad kuchynské digestory. Pootočením svetelného zdroja je možné nasmerovať svit do požadovaného uhla. Digestorové žiarovky nie sú vhodné pre použitie do svietidiel v domácnosti, ale sú určené pre domáce spotrebiče, ako sú elektrické trúby, sporáky a iné. 

Ak hľadáte špeciálne žiarovky, potom ich určite objavíte u nás v kategórii priamo nesúci názov "Špeciálne žiarovky". K cene svetelných zdrojov je už pripočítaný recyklačný poplatek.

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i