Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Vybavenie domácnosti

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Doplnky do domácnosti


V tejto kategórií nájdete množstvo užitočných vecí do vašej domácnosti. Či už máte rodinný dom alebo byt, niektoré z uvedených produktov sa vám určite budú hodiť. Vzhľadom na to, že príslušná ponuka je skutočne rozsiahla, rozhodli sme sa ju roztriediť podľa produktových kategórií pre ľahšie prehľadávanie a konečné nakupovanie.


Tradičné doplnky do domácnosti


V rámci tejto série máte možnosť nakupovať hodiny a budíky v rôznych farebných, materiálov a hlavne dizajnových prevedeniach. Od tých tradičných až po tie luxusné nástenné hodiny a nekonvenčné dizajnové nástenné hodiny. Pozrite sa, práve je ten pravý čas na takýto nákup!


Taktiež sa môžete pozriete na doplnky, ktoré sa zameriavajú na malé elektrospotrebiče (najmä do vašej kuchyne). V ponuke nájdete napríklad aj kuchynské váhy, elektrické variče, hriankovače alebo rýchlovarné kanvice.


V rámci sekcie Audio technika môžete nakupovať rôzne slúchadlá (tradičné aj bezdrôtové slúchadlá), reproduktory, rádia, gramofóny a mnohé iné. V rámci elektroniky a technológie ponúkame aj akčné kamery na zachytenie vašich jedinečných zážitkov a športových momentov.


Spríjemníte si atmosféru


V našej ponuke nájdete taktiež rôzne ohrievače, stolné ventilátory, stojanové ventilátory a petrolejové lampy.


Záleží nám na vašom zdraví a bezpečnosti


V rámci súbory týchto podkategórií môžete nakupovať čističky vzduchu a germicídne lampy, ako aj bezpečnostné kamery. V daných situáciách vám môžu dobre poslúžiť aj naše alkohol testery.


Ďalšie príslušenstvo


Taktiež na vás čakajú doplnky z rôznych odvetví, pre exteriérové doplnky môžete nakupovať domové zvončeky. Pre váš interiér máme v ponuke príslušenstvo do auta, PC príslušenstvo, TV príslušenstvo, príslušenstvo pre vysávače a mnohé iné.

Tak neváhajte a nakupujte lacné doplnky do domácnosti už dnes!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i