Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nabíjačky a akumulátory

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Nabíjačky a akumulátory - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Nabíjačky a akumulátory


V rámci našej kategórie zameranej na elektro máte možnosť nakupovať aj rôzne akumulátory a nabíjačky. Pre ľahšie prezeranie produktov a efektívnejšie nakupovanie sme príslušnú kategóriu rozdelili na 6 sekcií.


Batérie pre kamery a fotoaparáty


V tej prvej máte možnosť nakupovať rôzne batérie do kamery (batérie pre fotoaparáty). V ponuke nájdete kvalitné batérie Canon, batérie Nikon, Immax a ďalšie olovené akumulátory.


Batérie pre notebooky


V nasledujúcej podkategórii máte možnosť nakupovať náhradné batérie do notebookov. Jedná sa najmä o značky PATONA a Immax. Pod značkou PATONA sa nachádzajú produkty - batéria do notebooku, HP batéria do notebooku Asus, batéria do notebooku Lenovo alebo batéria do notebooku Dell.


Batérie do AKU náradia


Jedná sa o náhradné AKU batérie, ktoré vám umožnia pokračovať v kvalitnej manuálnej práci (do vŕtačiek, skrutkovačov a iného náradia). Batérie si je nutné voliť na základe uvedeného napätia a kapacity.


Tradičné nabíjačky a nabíjačky pre fotoaparáty


V rámci posledných sekcií môžete nakupovať produkty ako bezdrôtová nabíjačka, zásuvka s USB, univerzálny sieťový adaptér, LED budík, nabíjačka do auta a mnohé iné. Samozrejme, že k zmieneným batériam do fotoaparátov sa môže hodiť aj príslušná nabíjačka. Keď máte dve batérie, ponúka vám to väčšiu časovú flexibilitu!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i