Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 390 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Pouličné lampy pre verejné osvetlenie

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Pouličné lampy pre verejné osvetlenie - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Pouličné lampy a verejné osvetlenie


Pouličné osvetlenie sa v dnešnej dobe vyskytuje takmer všade okolo nás. Je súčasťou ulíc, parkov aj námestí. A pokiaľ potrebujete kúpiť pouličné svietidlá pre verejné osvetlenie, potom ste na tom správnom mieste. Okrem klasického osvetlenia máme v ponuke aj LED pouličné osvetlenie.


Prečo si zvoliť pouličné LED osvetlenie


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. Prečo je teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED verejné osvetlenie sa vyznačuje aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Súčasťou štruktúry daného osvetlenia je tvrdené sklo, ktoré ochraňuje príslušný optický systém. Verejné osvetlenie LED má samotné telo vytvorené z vysokotlakového hliníkového odliatku a aj vďaka týmto skutočnostiam vydrží náročnejšie podmienky. Neváhajte a nakupujte pouličné LED svietidlá už dnes! Pre viac úsporných svetelných alternatív navštívte našu hlavnú LED ponuku.


Vzhľadom na to, že sa jedná o vonkajšie svietidlá odporúčame vám si pred kúpou pozrieť príslušné IP krytie (v prípade, že tento pojem nepoznáte nezúfajte, v našom článku vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť na efektívny nákup vonkajšieho osvetlenia).

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i