Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nedis

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Nedis – Uľahčite si život s eleganciou


S našou ponukou zameranou na inteligentné osvetlenie, nebudete mať už žiaden problém vytvoriť vašu perfektnú inteligentnú domácnosť, o ktorej každý milovník (modernej) technológie sníva. Čo, teda potrebujete na funkčnú a bezproblémovo operujúcu inteligentnú domácnosť? Práve s realizáciou tohto cieľu vám pomôže naša ponuka zameraná. Je to jednoduché, stačí, keď máte k dispozícií príslušný diaľkový ovládač alebo inteligentné mobilné zariadenie a inteligentné žiarovky či svietidlá. Veľké množstvo našich smart svetiel je možné kontrolovať aj za pomoci hlasu! Tým pádom môžete ovládať svietidlá z pohodlia gauču a zároveň aj z druhého konca sveta, vďaka ich napojeniu na centrálny inteligentný systém. Smart osvetlenie nie je len hudbou budúcnosti, ale stávajú sa cenovo dostupnou realitou najmä vďaka veľkému množstvu výrobcov. V tejto ponuke sa pozrieme na to, čo ponúka spoločnosť Nedis. Pre ľahšie prehliadanie a nakupovanie, máme pre vás pripravené podkategórie.


Naša Nedis ponuka


V tej prvej máte možnosť nakupovať stmievateľné inteligentné žiarovky (aj vo vintage prevedení), Nedis RGB pásiky a stropné svietidlá. V ponuke nájdete tie najtradičnejšie pätice ako Nedis GU10, Nedis E27 a Nedis E14. Či už máte radi kontrolu nad intenzitou osvetlenia alebo nad jej farebným spektrom, s Nedis osvetlením určite neminiete! Taktiež sa jedná o inteligentné LED osvetlenie, ktoré je šetrné voči nákladom na energiu a má dlhú životnosť (až do 50 000 svetelných hodín).


Druhá podkategória sa zameriava na vnútorné a vonkajšie inteligentné zásuvky (230V) a inteligentné predlžovacie káble. Skvelý spôsob, ako si pretransformovať aj rôzne iné spotrebiče do smart sveta a tým doplniť komplexnosť vašej smart domácnosti. Tieto produkty sú ovládané prostredníctvom Wi-Fi.


Keď už hovoríme o tej komplexnosti, práve v tretej podkategórií nájdete produkty, ktoré potvrdzujú daný fakt. V rámci výrobkov spoločnosti Nedis taktiež narazíte na tradičný inteligentný spínač osvetlenia, ale aj vychytávky ako inteligentné ovládanie radiátorov, inteligentné ovládanie roliet, inteligentné ovládanie záclon alebo, inteligentné ovládanie žalúzií.Taktiež je dostupný diaľkový ovládač ZigBee. S Nedis vypínačmi a ovládačmi sa úroveň vašej inteligentnej domácnosti dostane na úplne inú úroveň a váš každodenný život bude výrazne uľahčený.


A o váš každodenný život sa staráme aj prostredníctvom inteligentnej bezpečnosti, ktorú Nedis prostredníctvom svojich produktov zabezpečuje. Inteligentný detektor úniku vody a detektor dymu. Ďalej sa v ponuke nachádzajú produkty ako inteligentná kamera (máme aj inteligentné kamery s nočným videním), snímač klimatických podmienok, siréna alebo video zvonček. Nejde iba o bezpečnosť, video zvonček nájde efektívne uplatnenie aj v prípade vašej neprítomnosti doma. Obdržíte upozornenie do telefónu a jedným kliknutím zistíte, kto je u vás či už kuriér alebo návšteva a efektívne vybavíte danú záležitosť.


Veríme, že vás bohatá Nedis ponuka zaujala a že si v nej nájdete možno aj to, o čom ste ani nevedeli, že potrebujete!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i