Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 390 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Philips HUE inteligentné osvetlenie

  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Philips HUE - Inteligentné osvetlenie


Naša hlavná ponuka je rozdelená na 7 podkategórii, ktoré vám pomôžu ľahšie a efektívnejšie vybrať inteligentné svetlá zo značky Philips Hue. Konkrétne sa jedná o kategórie – Hue interiérové svietidlá, Hue vonkajšie svietidlá, Hue kúpeľňové svietidlá, LED pásiky Philips Hue, Philips Hue žiarovky, štartovacie balíčky (inteligentná domácnosť v priebehu pár sekúnd) a príslušenstvo (Philips Hue bridge/mostík). Ovládajte svetlá odkiaľkoľvek. Philips Hue Vám prináša prirodzené, tlmené, biele svetlo, ktoré môžete ovládať aj prostredníctvom vášho svojho telefónu alebo hlasu s inteligentným asistentom. Svoj osobný osvetľovací systém Philips Hue môžete ovládať jednoducho, bezdrôtovo, odkiaľkoľvek v dome. Perfektné tlmenie Philips Hue Vám ponúka prirodzené, teplé, biele svetlo so širokým využitím.


Philips Hue TAP a Hue, ako budík


Vďaka Hue TAP budete môcť ovládať všetky svoje svetlá jediným tlačidlom. Okrem toho je Hue TAP kompletne prenosný. Môžete si ho zavesiť na stenu, položiť na vhodné miesto alebo kľudne nosiť so sebou. Hue TAP je revolúciou v osvetlení Vášho domova.


Funkcia časovača Vám umožňuje postupne nastavenie svetla meniť. Hue tak môžete použiť napríklad aj, ako budík a nastaviť si v ňom rôzne režimy, podľa preferencie. Skutočné inteligentné svietidlá, čo poviete!


Philips inteligentné žiarovky sú založené na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee, prostredníctvom ktorej je ovládané osvetlenie. K mostíku Philips Hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek a svietidiel. Začnete jednoducho s akýmikoľvek dostupnými štartovacími sadami a postupne začnete pridávať ďalšie výrobky Philips Hue.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i