Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Úsporné žiarovky

  • Typ
  • Pätica
  • Príkon zdroja
  • Celkový svetelný tok
  • Teplota chromatickosti
  • Napätie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Typ

Ostatné značky
Kategória Typ rozlišuje osvetlenie podľa ich typov a Vy si tak môžete zvoliť svietidlo presne podľa Vášho využitia.

Pätica

Ostatné značky
2G11 (2)
2G7 (2)
E14 (13)
E27 (40)
E40 (1)
G23 (1)
G24q (1)
GU10 (4)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Príkon zdroja

Zvoľte si Vami požadovaný príkon zdroja svietidla. Voliť môžete od tých najúspornejších až po najvýkonnejšie. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W)

Celkový svetelný tok

Vyberte si žiarovku podľa svetelného toku. V našej ponuke máte veľmi široké spektrum výberu. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách lumenov (lm).

Teplota chromatickosti

Farba svetla značí, akú hodnotu Kelvinov bude mať vybraný produkt. Vyberte si odtieň žiarovky, ktorý sa Vám najviac hodí.
 
Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách kelvinov (K).
 
 

Napätie

Ostatné značky
230V (63)

Výrobca

Odporúčame
Eglo (14)
Philips (4)
Prezent (3)
Ostatné značky
Lucide (1)
Narva (17)
Paulmann (1)
Rabalux (2)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Úsporné žiarovky

Ak chcete ušetriť na nákladoch za elektrickú energiu, potom doporučujeme prejsť na úsporné žiarovky. Nie je žiadnym tajomstvom, že pomaly ale isto nahrádzajú žiarovky klasické. Úsporné žiarivky vynikajú nielen úsporou energie, ale tiež majú niekoľkonásobne vyššiu životnosť.

V ponuke máme kompaktné žiarivky aj žiarivkové trubice v mnohých veľkostiach, nie je preto problém nájsť vhodnú úspornú žiarovku k vášmu obľúbenému lustru či lampičke. V cene svetelných zdrojov je už pripočítaný recyklačný poplatok.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk