Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Úsporné žiarovky

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Úsporné žiarovky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Úsporné žiarovky – Nižšia spotreba, vyššie úspory


Väčšina ľudí sa snaží v dnešnej dobe neplytvať energiou, respektíve spotrebovať iba toľko energie, koľko je nevyhnutné. Z toho dôvodu úsporné žiarovky pomaly, ale isto nahrádzajú žiarovky klasické. Takáto šetrná žiarovka vyniká oproti klasickým nielen úsporou energie, ale aj niekoľkonásobne dlhšou životnosťou.


Úsporné žiarovky alebo kompaktné žiarivky patria právom medzi najpopulárnejšie svetelné zdroje, ktoré majú rôzne pätice, z ktorých najvyhľadávanejšie sú žiarovky E14, žiarovky E27 a žiarovky GU10.


O GU10 úsporných žiarovkách
Práve GU10 môžete nájsť v rôznych tepeľných odtieňoch. Teplota 4000K podporuje koncentráciu a produktivity. Preto ju odporúčame zvážiť v kancelárií a iných pracovných priestoroch. Kým žiarovky s farebnou teplotou 3000K sú skôr vhodné pre relax (aj produktivitu). Odporúčame ich použiť v kuchyni alebo na osvetlenie chodieb. Žiarovky s teplotou 2400K vytvárajú romantickú atmosféru a sú vhodné pre spálne, obývačky alebo detskej izby. K cene svetelných zdrojov už je pripočítaný recyklačný poplatok.


Práve značka Philips je veľmi populárna v tomto smere. Taktiež sa môžete pozrieť do našej hlavnej kategórie žiaroviek.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i