Prihlásiť
Levy banner
Pravý banner
MENU
Porovnať
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Eglo connect - inteligentné osvetlenie

  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Eglo Connect - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Eglo svietidlá – Inteligentné osvetlenie Eglo connect


nteligentné svietidlá Eglo ponúkajú funkcie ako plynulé stmievanie, výber prechodu farieb, nastavenie teploty farby (2700 K – 6500 K), funkciu časovania a mnoho ďalších. Váš domov je možné jednoduchou montážou týchto svietidiel premeniť na inteligentnú domácnosť.


Svietidlá EGLO Connect sú nastaviteľné inteligentným telefónom/tabletom alebo diaľkovým ovládačom s pomocou Bluetooth, nepotrebujete Wi - Fi ani externý adaptér. Takto jednoducho je možné ovládať inteligentnú domácnosť (napríklad vaše Eglo stropné svietidlo alebo Eglo lampy, ktoré taktiež ponúkame). Tieto inteligentné elektroinštalácie už viac nie sú hudbou budúcnosti, ale cenovo dostupnou realitou. Inteligentné osvetlenie od EGLA je teraz dostupnejšie než kedykoľvek predtým a v našom e-shope garantujeme tú najnižšiu cenu.


Naša ponuka je rozdelená na samotné svietidlá, v ktorej nájdete Eglo vonkajšie svietidlá, ale aj tie vnútorné. Typovo sa jedná o stropné svietidlá Eglo, závesné svietidlá Eglo a kupovať môžete aj variácie pre Eglo nástenné svietidlo. Ďalej máme kategóriu vyčlenenú pre Eglo žiarovky a Eglo príslušenstvo (inteligentné zásuvky, diaľkový ovládač).

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i