Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Eglo connect - inteligentné osvetlenie

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Eglo Connect - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Eglo svietidlá – Inteligentné osvetlenie Eglo connect


nteligentné svietidlá Eglo ponúkajú funkcie ako plynulé stmievanie, výber prechodu farieb, nastavenie teploty farby (2700 K – 6500 K), funkciu časovania a mnoho ďalších. Váš domov je možné jednoduchou montážou týchto svietidiel premeniť na inteligentnú domácnosť.


Svietidlá EGLO Connect sú nastaviteľné inteligentným telefónom/tabletom alebo diaľkovým ovládačom s pomocou Bluetooth, nepotrebujete Wi - Fi ani externý adaptér. Takto jednoducho je možné ovládať inteligentnú domácnosť (napríklad vaše Eglo stropné svietidlo alebo Eglo lampy, ktoré taktiež ponúkame). Tieto inteligentné elektroinštalácie už viac nie sú hudbou budúcnosti, ale cenovo dostupnou realitou. Inteligentné osvetlenie od EGLA je teraz dostupnejšie než kedykoľvek predtým a v našom e-shope garantujeme tú najnižšiu cenu.


Naša ponuka je rozdelená na samotné svietidlá, v ktorej nájdete Eglo vonkajšie svietidlá, ale aj tie vnútorné. Typovo sa jedná o stropné svietidlá Eglo, závesné svietidlá Eglo a kupovať môžete aj variácie pre Eglo nástenné svietidlo. Ďalej máme kategóriu vyčlenenú pre Eglo žiarovky a Eglo príslušenstvo (inteligentné zásuvky, diaľkový ovládač).

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i