Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stolné lampy

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stolné lampy a ich rôzne prevedenia


Stolové lampy do izby sú skvelým doplnením interiérového dizajnu a nie je pochýb, že patria k neodmysliteľným doplnkom v miestnosti. Tým sa snažíme zdôrazniť fakt, že väčšina z týchto lámp nespĺňa iba svetelnú funkciu, ale hrá významnú rolu aj jej estetický prínos.
V našej rozsiahlej ponuke zameranej na stolné lampy nájdete skutočne rôzne kategórie, pre ktoré je špecifická istá charakteristika. My si teraz jednotlivé kategórie prejdeme a stručne si popíšeme, čím sú teda výnimočné, čím sa vyznačujú, prečo by ste ich kúpu mali zvážiť.


LED lampy, stmievateľné a kancelárske lampy
Začíname v kategórií LED stolné lampy, v ktorých je, už podľa názvu jasné zahrnutá LED technológia. Jedná sa v súčasnosti o najšetrnejšiu a najúspornejšiu technológiu pri výrobe svietidiel. LED vám ušetrí aj peniaze vďaka svojej nízkej spotrebe energie a poskytne vám kvalitné svetlo s pomerne dlhou životnosťou.
Kancelárske lampy sú určené najmä na pracovné prostredie alebo na štúdium. V našej ponuke nájdete rôzne variácie, napríklad máme lampy s LCD displejom, s bezdrôtovým nabíjaním a mnohé ďalšie. V tejto ponuke sú zahrnuté taktiež stmievateľné stolné lampy.


Lampy pre vaše detské izby a spálne
V prípade, že hľadáte nejaké detské stolné lampy pre vašich najmenších, máme pre vás bohatú kategóriu plnú zaujímavých modelov. Nočné svetlo do zásuvky je známe pre rýchle zapnutie kedykoľvek ho potrebujete. Veľmi praktické a elegantné riešenie, ktoré poskytuje optimálny objem svetla na príjemné relaxovanie a zaspávanie. Lampy na baterky v sebe zahrňujú rôzne detské prevedenia. Môžete si kúpiť napríklad lampu v tvare Včielky Máji, Dory z Hľadá sa Nemo alebo ďalšie iné.
Taktiež máme modely pre viac dospelé publikum. Určite sa jedná o kategóriu, ktorú by ste nemali prehliadnuť. Ak hľadáte nové svetlo do vašej izby, naše stolné lampy do spálne vám ponúkajú široký rozsah možností. Na výber máte drevené stolné lampy, keramické stolné lampy, dekoratívne stolné lampy a mnohé iné.
Soľné lampy neustále naberajú na popularite a poskytnú vám vysokú odolnosť a svetlo s dlhou životnosťou.


Lampy v retro nádychu a Tiffany prevedenie
Rustikálne stolové lampy a vintage stolové lampy sú kombináciou retro vzhľadu s modernou technológiou osvetlenia. Jedná sa o veľmi honosné dizajny, ktoré vám svojimi krásnymi vzhľadmi dajú naozaj zabrať pri rozhodovaní.
Tiffany vitrážové lampy sú veľmi špecifické, ručne vyrábané svietidlá. Veľakrát sú pre svoju farebnosť a dokonalo prepracované sklá využívané, len ako doplnok interiéru. Vďaka farebnosti skiel a intímnemu svetlu sa jedná o doplnok, ktorý vyzerá úžasne bez ohľadu na jeho umiestnenie.
Pokiaľ hľadáte kvalitné a lacné stolné lampy, potom ste na našom e-shope na tom pravom mieste!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i