Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Nájazdové svietidlá

Banner kategorie DOPRAVA
  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
kov (34)
plast (12)
sklo (15)
živice (1)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
E27 (3)
G9 (1)
GU10 (9)
GX53 (1)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP65 (9)
IP67 (25)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (5)
Philips (2)
Ostatné značky
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Nadpis

Zobrazenie katalógu

Osvetlenie bazéna a jeho okolia

12.6.2019 Magazín

Predstavte si svoju záhradu v noci s nasvieteným bazénom. Tichá hladina, hviezdy, oddych pri vode. Vhodne vybrané osvetlenie bazéna dodá večernému kúpaniu úplne iný rozmer. Vytvorí útulnú až romantickú atmosféru na jednej strane, na strane druhej poslúži ako bezpečná orientácia v priestore okolo bazéna. Aké zvoliť osvetlenie, ktoré splní ako estetickú, tak aj praktickú funkciu? Prečítajte si naše tipy a vytvorte si príjemné prostredie pri bazéne.

celý článok
Nielen vaše interiérové priestory, ale aj exteriér si zaslúžia kvalitné osvetlenie. K tomu slúžia svietidlá zaradené v špeciálnej kategórii – vonkajšie osvetlenie. Najobľúbenejšie vonkajšie osvetlenie predstavujú svietidlá nájazdové. Tento typ vonkajších svietidiel sa využívá k osvetleniu chodníkov, príjazdových a iných ciest.

Nájazdové svietidlá sú jednoduché a moderné zároveň a obsahujú veľké krytie. Nájazdové svietidlá skvelo osvetlia požadovanú plochu a tým zaistí bezpečie vás i vašich blízkých. Pre ešte bezpečnejšie okolie domu doporučujeme i nástenná svietidlá či vonkajšie lustre. 

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i