Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Inteligentné osvetlenie Ledvance

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Ledvance SMART+ inteligentné osvetlenie


S našou ponukou zameranou na smart osvetlenie, nebudete mať už žiaden problém vytvoriť vašu perfektnú inteligentnú domácnosť, o ktorej každý milovník (modernej) technológie sníva. Čo, teda potrebujete na funkčnú a bezproblémovo operujúcu inteligentnú domácnosť? Práve s realizáciou tohto cieľu vám pomôže naša ponuka zameraná. Je to jednoduché, stačí, keď máte k dispozícií príslušný diaľkový ovládač alebo inteligentné mobilné zariadenie a inteligentné žiarovky či svietidlá. Veľké množstvo našich smart svetiel je možné kontrolovať aj za pomoci hlasu! Tým pádom môžete ovládať svietidlá z pohodlia gauču a zároveň aj z druhého konca sveta, vďaka ich napojeniu na centrálny inteligentný systém. Smart osvetlenie nie je len hudbou budúcnosti, ale stávajú sa cenovo dostupnou realitou najmä vďaka veľkému množstvu výrobcov. V tejto ponuke sa pozrieme na to, čo ponúka spoločnosť Ledvance. Pre ľahšie prehľadávanie a nakupovanie, máme pre vás pripravené 4 podkategórie.


Ledvance v interiéri


V rámci tejto sekcie môžete nakupovať rôzne interiérové svietidlá a príslušenstvá k ním. Jedná sa najmä o Ledvance panel LED, klasické stropné svietidlá a Ledvance RGB pásiky. Panel Ledvance jednoducho poskytuje kvalitné osvetlenie s modernou technológiou LED, ktorá vám zároveň pomôže šetriť a bude dlho slúžiť (odhaduje sa až 50 000 aktívnych hodín).


V rámci príslušenstva si môžete zaobstarať napríklad produkty ako inteligentná zásuvka alebo diaľkové ovládanie.


Ledvance v exteriéri


Presúvame sa do vonkajšieho Ledvance sveta. V rámci tejto sekcie môžete nakupovať rôzne Ledvance reflektory, lampy, RGB/RGB+ pásiky, nástenné svietidlá a iné. Opäť sa jedná o inteligentné osvetlenie, ktoré má v sebe modernú technológiu. Ledvance LED reflektory vám najmä v exteriéry uľahčia množstvo inak nevyhnutnej manuálnej aktivity. Kontrolujte záhradné osvetlenie (a farbu, ktorou svieti) z pohodlia a tepla vášho domova! Pri kúpe vonkajšieho osvetlenia je nevyhnutné myslieť aj na príslušné IP krytie!


Ledvance inteligentné pásiky


Tie sme už spomínali v oboch predchádzajúcich sekciách. Produkty môžete nakupovať v rôznych dĺžkach podľa vašej potreby – 2m, 3m alebo 5m. Kontrolované prostredníctvom Wi-Fi alebo Bluethoot. Možnosť použitia ako v interiéry tak aj v exteriéry. Univerzálne, moderné a kvalitné osvetlenie!


Ledvance inteligentné žiarovky


Či už máte záujem o jednu alebo sadu (2 kusy, 3 kusy) smart žiaroviek, ste na tom správnom mieste. Produkty spoločnosti Ledvance sa zameriavajú na tie najtradičnejšie pätice, čím bude zabezpečené, že budú bez problémov pasovať aj do vášho osvetlenia. Konkrétne sa jedná o Ledvance E14, Ledvance E27 a Ledvance GU10. Tieto smart žiarovky sú LED RGBW.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i