Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Ventilátory

  • Najpredávanejšie
Požadovaný obsah nenájdený.

Podkategórie: Ventilátory - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Lacné ventilátory - Využite našu akciu


Pravidelne si pre vás pripravujeme akcie na rôzne produktové kategórie z našej ponuky. Jedná sa o produkty, na ktoré je stanovená zľava v súlade s našimi podmienkami a samozrejme sa jedná o cenové zvýhodnenia s časovým limitom. Preto neváhajte a nakupujte ventilátory v akcii už dnes!


V momente, keď je v miestnosti príliš horúco, ťažko sa tam dýcha, ani pracovný výkon nie je taký efektívny, ako by mohol byť. Zabudnite na takéto podmienky! Kúpte si príslušný ventilátor z našej širokej akciovej ponuky a máte po problémoch. V lete perfektne ochladí a zaistí príjemné ovzdušie, v zime naopak pomôže ohriať miestnosť – vďaka spätnému chodu totižto vráti teplejší vzduch od stropu späť dole.


Ventilátory umiestnené na strope


Začneme, teda prvou skupinou kategórií, v ktorých nájdete naše zľavnené stropné ventilátory. V našej ponuke môžete prehliadať aj kategóriu zameranú na typy akciových ventilátorov, ktoré je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača. V prípade, že má daná miestnosť vysoký strop, ovládač je nevyhnutnosťou. Predsa by sa stropný ventilátor vo vysokej výške ručne ovládal iba veľmi ťažko a hlavne nepohodlne. Čo sa týka ovládania ventilátorov - máme taktiež vymedzenú samostatnú kategóriu venovanú akciovému príslušenstvu pre ventilátory, kde nájdete aj práve cenovo zvýhodnené diaľkové ovládače.


Ďalej v našej ponuke môžete nakupovať akciové stropné ventilátory so svetlom alebo bez neho. V prípade, že sa rozhodnete pre stropný ventilátor so svetlom, tak už nemusíte riešiť výber interiérového svietidla, napríklad lustra. Zabijete dve muchy jednou ranou!


Stolné, podlahové a ďalšie typy


Okrem toho samozrejme máme špeciálne, cenovo zvýhodnené kategórie aj pre zvyšné typy ventilátorov, teda si môžete zaobstarať lacné stojanové ventilátory, (pri ktorých je možné nastaviť výšku), lacné stolové ventilátory (malý ventilátor na USB, s LED lampou), lacné stĺpové ventilátory (s diaľkovým ovládaním, rôzne varianty rýchlosti, režimy vetra, časovač a iné funkcie) a akciové podlahové ventilátory (kovové – dlhá životnosť). V prípade, že sa rozhodujete zabezpečiť si tieto produkty do vašej kancelárie, nezabudnite zvážiť aj hlukový aspekt. Je vhodné zvoliť si tichý ventilátor, aby ste predišli rušeniam pri práci.


Veríme, že v našej ponuke nájdete kvalitné a lacné ventilátory, ktoré vám budú spríjemňovať atmosféru počas celého roka!

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i