Prihlásiť
Levy banner
Pravý banner
MENU
Porovnať
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Ventilátory

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Ventilátory do bytu, domu, kancelárie


V momente, keď je v miestnosti príliš horúco, ťažko sa tam dýcha ani pracovný výkon nie je taký efektívny, ako by mohol byť. Zabudnite na takéto podmienky. Kúpte si ventilátor z našej širokej ponuky a máte po problémoch. V lete perfektne ochladí a zaistí príjemné ovzdušie, v zime naopak pomôže ohriať miestnosť – vďaka spätnému chodu totižto vráti teplejší vzduch od stropu späť dole.


Ventilátory umiestnené na strope
Začneme, teda prvou skupinou kategórií, ktorou sú stropné ventilátory. V našej ponuke samozrejme nájdete aj kategóriu zameranú na typy ventilátorov, ktoré je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača. V prípade, že má daná miestnosť vysoký strop, jedná sa o nutnosť. Predsa by sa stropný ventilátor vo vysokej výške ručne ovládal iba veľmi ťažko a hlavne nepohodlne. Čo sa týka tohto, máme taktiež vymedzenú samostatnú kategóriu venovanú príslušenstvu pre ventilátory, kde nájdete aj diaľkové ovládače.
Môžete nakupovať stropné ventilátory so svetlom alebo bez neho. V prípade, že sa rozhodnete pre stropný ventilátor so svetlom, tak už nemusíte riešiť výber interiérového svietidla, napríklad lustra. Zabijete dve muchy jednou!


Stolné, podlahové a ďalšie typy
Okrem toho samozrejme máme špeciálne kategórie aj pre zvyšné typy ventilátorov, teda si môžete zaobstarať stojanové ventilátory, (pri ktorých je možné nastaviť výšku), stolné ventilátory (malý ventilátor na USB, s LED lampou), stĺpové ventilátory (s diaľkovým ovládaním, rôzne varianty rýchlosti, režimy vetra, časovač a iné funkcie) a podlahové ventilátory (kovové – dlhá životnosť). V prípade, že sa rozhodujete zabezpečiť si tieto produkty do vašej kancelárie, nezabudnite zvážiť aj hlukový aspekt. Je vhodné zvoliť si tichý ventilátor, aby ste predišli rušeniam pri práci. Veríme, že v našej ponuke nájdete kvalitné a lacné ventilátory, ktoré vám budú spríjemňovať atmosféru počas celého roka!

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i