Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nanoleaf

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Nanoleaf - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Nanoleaf - Smart osvetlenie flirtujúce s hudbou


Nanoleaf svietidlá predstavujú modernú a veľmi štýlovú alternatívu v kategórií zameranej na inteligentné osvetlenie.

Práve táto spoločnosť pomocou svojich dizajnovo a funkčne nekonvenčných výrobkov dobila svet a stala sa globálnym trendom. Veľmi často sa totižto stáva, že práve takéto osvetlenie je súčasťou štúdia youtuberov, streamerov a hráčov.

Benefity produktov spoločnosti Nanoleaf

Medzi hlavné výhody patrí inštalácia a nastavenie, ktoré sú skutočne jednoduché. Vďaka tomu, že príslušné výrobky disponujú obojstrannou montážnou páskou – vŕtanie do steny, stropu nie je nutné! Toto osvetlenie poskytuje viac ako 16 miliónov farieb. Produkty spoločnosti Nanoleaf sú často propagované ako celosvetovo najšetrnejšie žiarovky.

Nanoleaf svetelné panely predstavujú modulárne LED svietidlá, ktoré môžu byť kontrolované manuálne alebo prostredníctvom vášho hlasu. Taktiež môžu meniť farby na základe vašej preferencie.

Vývoj produktovej ponuky

Nanoleaf svetelné panely boli vylepšené v roku 2017, kedy bol predstavený nový produkt – Nanoleaf Rhythm. Vďaka uvedenému vylepšeniu môžu všetky Nanoleaf inteligentné žiarovky reagovať na zvukové podnety (hudbu) v reálnom čase. Pritom toto svetlo nepôsobí ako lacná diskotéka, ale skôr ako luxusná budúcnosť (aj vďaka plynulým prechodom a vhodnej intenzite panelov).

Nanoleaf diaľkový ovládač vám umožňuje manuálnu kontrolu produktov Nanoleaf a ostatných HomeKit produktov. Skutočne sa jedná o ovládač ako žiadny iný! Veľmi štýlové až futuristické prevedenie 12 stranového dvanásťstena. Aj keď ovládanie hlasom je oveľa prívetivejšie, tento produkt funguje úžasne aj ako bytová dekorácia (ktorá berie na seba farebné aspekty hlavného osvetlenia).

Nanoleaf Canvas je dotykové riadené osvetlenie, ktoré má vstavaný hudobný vizualizér.

V našej ponuke môžete nakupovať taktiež Nanoleaf hexagon, ktoré boli uvedené na trh v roku 2020. Jednalo sa iba o prvý výrobok z novej dizajnovej rady. Nasledovalo predstavenie Nanoleaf triangles a Nanoleaf mini LED triangles. Vďaka rôznym dizajnovým prevedeniam máte neobmedzené možnosti si vyskladať jedinečný výsledný tvar vášho osvetlenia. V ponuke taktiež nájdete rôzne príslušenstvo pre dané osvetlenie.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i