Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Priemyselné osvetlenie

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Priemyselné osvetlenie - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Reflektory a priemyselné svietidlá do všetkých podmienok


S rapídnym vývojom technológií sa aj priemyselné nároky na osvetlenie zvyšujú a stávajú náročnejšie ako doteraz. Technické svietidlá nemusia byť len dostatočne výkonné, ale taktiež sa u nich očakáva primeraný vzhľad.


Technické osvetlenie alebo aj priemyselné osvetlenie sme pre lepšiu prehľadnosť rozdelili do niekoľkých skupín. Do kancelárií, na chodbu alebo do priestorov obchodov sú vhodné žiarivkové svietidlá, ktoré bývajú vo forme žiarivkových trubíc, alebo obdĺžnikových svetiel s hliníkovou mriežkou. Do hál a skladov odporúčame vyberať z ponuky priemyselného osvetlenia. Pre väčšie podniky sú taktiež potrebné núdzové svietidlá.


Reflektory


K osvieteniu budov, reklám, záhrady, priestoru okolo domu, firiem či parkovísk slúžia reflektory, kvôli nižšej spotrebe elektrickej energie teraz hrajú prím LED reflektory. Práve v tejto kategórií nájdete rôzne napojenia, v závislosti od toho aké svetlo potrebujete a dokážete napojiť. Môžete nakupovať LED reflektor 10W, LED reflektor 30W, LED reflektor 150W, LED reflektor 300W a iné prevedenia.


V ponuke máme aj úsporné alebo halogénové reflektory s krytím IP44 (o IP označeniach si môžete prečítať v našom článku) s možnosťou zabudovaného senzora. LED reflektor so senzorom je vhodný tam, kde je nutné svietiť len vtedy, keď potrebujete.


Taktiež môžete nájsť v našej ponuke rôzne príslušenstvo ako stojan na reflektor, žiarivkový štartér, náklopný držiak a iné.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i