Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Vonkajšie girlandy a svietiace reťaze

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Girlandy a svetelné reťaze – Osvetlenie ako z filmu


Chodíte neskoro domov z práce a zdá sa vám váš príbytok nedostatočne osvetlený? Alebo máte nádhernú terasu, balkón či záhradu, ktorá by potrebovala zvýrazniť? Aký lepší prostriedok môžete nájsť ako vonkajšie svietidlá! Vzhľadom na širokú škálu modelov, typov, farebných prevedení, môžeme naozaj povedať, že exteriérové svetlá nemajú iba svetelnú funkciu, ale aj tu estetickú. A práve estetickú funkciu zabezpečujú produkty z ponuky, v ktorej sa práve nachádzate – Vonkajšie girlandy.


Zažite atmosféru ako z filmu


Svietiace reťaze a svetelné girlandy z našej ponuky vám pomôžu vytvoriť nenahraditeľnú a výnimočnú atmosféru. Svetelná girlanda je populárna, ako dekorácia počas celého roka a zároveň sa často objavuje na výnimočných podujatiach akými je svadba, záhradná párty, firemný večierok, rodinná oslava a iné. V ponuke sa nachádzajú rôzne dĺžkové alternatívy. Či už je pre vás vyhovujúca girlanda 5 m, girlanda 10 m alebo máte záujem o 22 m dlhú svietiacu reťaz, s nami to nie je problém! Naše produkty majú modernú technológiu – LED girlandy. Takáto LED girlanda sa vďaka zmienenej pokročilej technológií vyznačuje dlhou životnosťou a nižšou spotrebou energie.


V ponuke sa taktiež nachádzajú takzvané girlandy na Vianoce, ktoré majú každú žiarovky inej farby, a teda navodzujú danú atmosféru. Využitie samozrejme nie je výhradne do záhrady, mnohí zákazníci používajú vianočné girlandy na balkón (a v prípade kratších dĺžok aj v interiéri).


Na čo si dať pozor!


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je v tomto prípade daná girlanda odolná voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Tak neváhajte a nakupujte lacné vianočné girlandy a záhradné svetelné reťaze už dnes!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i