Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED žiarovky

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED žiarovky - LED svetelné zdroje budúcnosti


LED žiarovka sa síce čoraz viac objavuje ako náhrada bežných svetelných zdrojov, vďaka jej čím ďalej vyššej výkonnosti a kvalitnému osvetleniu. Zdroje LED predstavujú budúcnosť svetelných zdrojov ako moderný typ žiarovky na praktické použitie.


Výhody LED žiaroviek


Nahradenie bežných zdrojov za LED žiarovky vám poskytne množstvo výhod. LED zdroje vytvoria 6x viac svetla pri rovnakom energetickom zaťažení a ich životnosť môže dosiahnuť až 50 000 hodín. Odolnosť proti vplyvom okolitého prostredia, takmer žiadne zahrievanie pri používaní, žiadne ultrafialové či infračervené žiarenie, odolnosť proti nárazom.


Rozdelenie našej ponuky


Naša ponuka vám dáva k dispozícií rôzne dizajny žiaroviek, farebné verzie svetla (k dispozícii LED žiarovka studená biela, denná biela alebo teplá biela) a typy pätíc. Práve pre pätice máme vyčlenené samostatné kategórie konkrétne LED žiarovky E27, LED žiarovky E14, LED žiarovky GU10, LED žiarovky G9. Taktiež máme samostatnú kategóriu na LED žiarovky 12V a vintage LED žiarovky. Aktuálne môžete v našej ponuke nakupovať aj stmievateľné LED ako aj produkt LED žiarovka so senzorom pohybu, ktorá vás ušetrí od manuálneho zapínania svetla. V ponuke taktiež máme rôzne sady, sety LED žiaroviek (môžete ušetriť).


Žiarovky LED E27 a E14


Sú tým najviac používaným typom žiaroviek a samozrejme nájdete ich v rôznych farebných teplotách. Teplota 3000K náchádza perfektné použitie pre relaxáciu, ako aj pre produktivitu. Žiarovky s teplotou 2400K vytvárajú viac romantiky a sú vhodné pre spálne a obývacie izby vašej domácnosti. Žiarovka E14 je označovaná ako mladší súrodenec E14 a taktiež má rôzne farebné teploty, podľa ktorých sa určuje jej použitie.


Žiarovky LED GU10


Tieto žiarovky sa rozlišujú vo svojom jase avšak poskytujú teplé biele svetlo. Tie s nižším jasom sú vhodné pre jedálne a spálne, kým tie s vyšším jasom nájdu uplatnenie v zvyšných častiach vášho príbytku.


Žiarovky LED G9


Tieto žiarovky poskytujú nesmerované a virtuálne emitované svetlo všade okolo. Efektívny spôsob, ako priniesť intímne osvetlenie do vášho domova, najmä do spálne alebo obývacej izby.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i