Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 390 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Ventilátory stojacie

  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stojanové ventilátory – Spríjemníte si vašu prácu


V momente, keď je v miestnosti príliš horúco, ťažko sa tam dýcha a ani pracovný výkon nie je taký efektívny, ako by mohol byť. Zabudnite na takéto podmienky. Kúpte si ventilátory z našej širokej ponuky a máte po problémoch. Ventilátory stojanové v lete perfektne ochladia a zaistia príjemné ovzdušie, v zime naopak pomôže ohriať miestnosť – vďaka spätnému chodu totižto vrátia teplejší vzduch od stropu späť dole.


Stojanový ventilátor si môžete zadovážiť do domácnosti aj do vášho pracovného prostredia. Nezabudnite zvážiť hlukový aspekt. Je vhodné zvoliť si tichý ventilátor stojanový, aby ste predišli rušeniam pri práci. U väčšiny z našich produktov je možné nastaviť príslušnú výšku, uhol naklopenia alebo rýchlosť podľa vašej preferencie. Medzi stojanové ventilátory do bytu určite patrí TRIPOD v bronzovej farbe. Jedná sa o luxusné prevedenie, ktoré svojím vzhľadom vnáša vintage a moderný nádych v jednom. Taktiež je možné nakupovať stojanový ventilátor na diaľkové ovládanie pre ešte jednoduchšiu kontrolu zariadenia.


V našej ponuke taktiež môžete nakupovať rôzne stropné (so svetlom a bez svetla), stĺpové a podlahové ventilátory, ako aj stolné ventilátory a ventilátory na jednoduché zapojenie prostredníctvom USB. Tak neváhajte a nakupujte kvalitné a lacné stojanové ventilátory už dnes!

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i