Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Xiaomi

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Xiaomi

Xiaomi je najrýchlejšie rastúcou značkou elektroniky a jeden z najlepších startupov posledných rokov. Ponúka celý rad výrobkov do vašej novej inteligentnej domácnosti. Či už ide o robotické vysávače, inteligentné osvetlenie, starostlivosť o telo, varenie alebo aj zábavu. Toto všetko si u nás ľahko a rýchlo zakúpite.


Všetko inteligentné osvetlenie je možné jednoducho ovládať pomocou inteligentného telefónu a aplikácie. Tým tak získate pohodlné ovládanie a kompletnú kontrolu nad osvetlením. U nás zakúpite nielen kompletné svietidlá, ale taktiež mnoho žiaroviek a LED pásikov.


Xiaomi sa začalo zaujímať nielen o uľahčenie ovládania osvetlenia, ale aj o pomoc pri upratovaní, varení a osobnej starostlivosti. Moderné vysávače sú tým najobľúbenejším pomocníkom pri upratovaní, a preto vám ponúkame hneď viac druhov, aby uspokojili vaše potreby. Taktiež u nás nájdete pomocníkov do kuchyne akými sú napríklad varné kanvice.


Myslíme aj na vaše zdravie a šport, preto tu nájdete niekoľko modelov inteligentných hodiniek, ktoré vedia niekoľko funkcií (monitorujú hladinu kyslíku v krvi, úroveň stresu, energiu tela, srdečnú frekvenciu v reálnom čase, spánkový cyklus (REM fázu, hlboký a ľahký spánok) Hodinky taktiež obsahujú senzory pre pulznú frekvenciu, snímač zrýchlenia, gyroskop, geomagnetický snímač, barometer, snímač okolitého svetla, snímač SpO2.


Nemôžeme vynechať bezpečnosť. Všetky senzory a detektory pohybu vás vždy a včas upozornia na podozrivé pohyby vo vašom dome, kancelárii alebo v garáži. Zároveň máte všetko pod kontrolou vďaka mobilnej aplikácii, a preto už nikdy nezabudnete pri odchode na dovolenku otvorené okná alebo dvere.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i