Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Domácnosť

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Domácnosť, všetko, čo potrebujete k dokonalému bývaniu


Nepostrádateľnou súčasťou každej domácnosti, bez ktorej si aktuálne asi nikto z nás nevie predstaviť fungovanie sú elektro produkty. Domácnosť bez nástenných hodín, ventilátora, domového zvončeka alebo varnej konvice nie je domácnosť. Čoraz obľúbenejšia a populárnejšia je kvalitná audio technika. Okrem toho výrazne vzrástol i záujem o čističky vzduchu. Zdravý životný štýl preniká do všetkých oblastí. Technika v oblasti zdravia, ochrany a bezpečnosti, ktorá je zameraná na samotnú domácnosť alebo samotných zákazníkov zohrávajú tiež významnú úlohu v životoch našich zákazníkov. Bezpečnostné kamery sú žiadaným artiklom nielen kvôli ochrane, ale i kvôli tomu, že presne viete, čo sa v danom momente deje u vás. Stále sa snažíme vám prinášať nové produkty zamerané na bezpečnosť, ochranu a zdravie, pretože vieme, že je to pre vás dôležité. Keď už sme spomenuli tie kamery, musíme dodať, že máme v ponuke i akčné kamery, ktoré vám umožňujú zachytiť vaše (aj športové) zážitky. Sú vhodné do extrémnych podmienok a preto aj majú v sebe rôzne vlastnosti - vodeodolnosť, ochrana proti nárazom a iné. Z pohľadu trendov sa vývojári a producenti elektro spotrebičov orientujú najmä na multifunkčnosť, výkonnosť, ekologickosť a energickosť. V súčasnosti je rozšíreným trendom, že väčšina kuchynských domácich spotrebičov je konštruovaná s displejom, ktorého súčasťou sú samozrejme hodiny.


Oddýchnite si s nami


Významnou súčasťou, ktorá zabezpečuje pohodovú domácnosti sú produkty zamerané na oddych a spánok. Preto v našej ponuke nechýbajú tie najkvalitnejšie matrace, deky, obliečky, plachty alebo vankúše. Nezabúdame ani na tých najmenších a v ponuke máme postieľky, mantinely alebo zavinovačky.


Nielen Vianočné dekorácie


U nás nájdete i rôzne dekorácie, svetielka a iné predmety pre najrôznejšie príležitosti, akými sú oslavy, sviatky, jubileá alebo významné obdobia, akými sú napríklad Vianoce (vianočné osvetlenie). Vonkajšie či vnútorné vianočné dekorácie, ozdoby, osvetlenie alebo svetielka u nás v ponuke nesmú chýbať. Samozrejmosťou je i široká ponuka umelých vianočných stromčekov, vianočných vencov na dvere, vianočných girlánd a moderných vianočných ozdôb na stromček. S nami si ozdobíte celý interiér i exteriér počas celého roka!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i