Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Žiarivkové trubice

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Žiarivkové svietidlá a iné žiarivkové osvetlenie


Nízka energetická náročnosť, k tomu dlhá životnosť a šetrnosť voči životnému prostrediu - aj takto môžeme charakterizovať žiarivkové osvetlenie, ktorej svetleným zdrojom sú žiarivkové trubice. Táto trubica do žiarivky potrebuje približne len pätinu elektrickej energie, ktorú spotrebuje klasická žiarovka. Vďaka nízkej spotrebe energie a dlhej životnosti je takéto osvetlenie skutočné ekologické a zároveň recyklovateľné. Predpokladáme, že časom tieto žiarivky kompletne nahradia klasické žiarovky, čo prinesie značný príspevok k zlepšeniu stavu životného prostredia. K cene svetelných zdrojov už je pripočítaný recyklačný poplatok.


Naša ponuka je rozdelená do 4 hlavných kategórií na základe typu fluorescenčnej žiarovky. Konkrétne sa jedná o žiarivkové trubice t5, žiarivkové trubice t8, kruhové žiarivkové trubice a v neposlednom rade ostatné žiarivkové trubice (v ktorých môžete nájsť rôzne kompaktné žiarivky).


Ako si vybrať medzi žiarivkovými trubicami T5 a T8?


Trubice T5 zastupujú najmenší model trubicového svetla na trhu. Tento model dosahuje najlepšie výsledky v energeticky úsporných testoch. Odporúčame ho používať v komerčných budovách, kanceláriách, školách alebo ako núdzové osvetlenie. Tento model bol testovaný v rôznych nepriaznivých podmienkach, ako sú vyššie alebo nižšie teploty a model test absolvoval úspešne. Priemerná očakávaná životnosť trubicového svietidla T5 je približne 30 000 hodín. Hrúbka 1,6 cm.


Na rozdiel od modelu T5 sa aplikácia tohto modelu neodporúča v extrémnych podmienkach, pretože model nevykazoval v rámci extrémnych podmienok dobré výsledky. Priemerná očakávaná životnosť fluorescenčného svetla T8 je približne 30 000 hodín (T8 LED približne 50 000 hodín). Hrúbka 2,6 cm.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i