Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stolné ventilátory

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stolové ventilátory – Pracujte a študujte v pohodlí


V momente, keď je v miestnosti príliš horúco, ťažko sa tam dýcha ani pracovný výkon nie je taký efektívny, ako by mohol byť. Zabudnite na takéto podmienky. Kúpte si ventilátory z našej širokej ponuky a máte po problémoch. V prípade, že potrebujete ventilátor do väčšieho priestoru, odporúčame vám stropné, podlahové, stojacie alebo stĺpové ventilátory. V prípade, že vám postačí menšia alternatíva, veríme, že vám naša ponuka zameraná na ventilátory na stôl pomôže!


V ponuke sa nachádzajú rôzne farebné, materiálové a dizajnové prevedenia. Samozrejme jednotlivé produkty majú taktiež rozličné parametre a funkcie (rýchlostné režimy). Okrem tradičných ventilátorov, teda nájdete aj napríklad stolné nabíjacie ventilátory, stolné ventilátory s lampou (LED, ktorú je možné využívať ako nočnú lampu). 2v1, čo poviete?V prípade, že sa rozhodujete zabezpečiť si malý ventilátor na stôl do vašej kancelárie, nezabudnite zvážiť aj hlukový aspekt. Je vhodné zvoliť si tichý ventilátor, aby ste predišli rušeniam pri práci/učení. Výhodou tohto produktu je taktiež jeho veľkosť (ľahko premiestniteľný), čo v kombinácií s 50 hodinovou výdržou batérie tvorí dokonalú súhru.


Veríme, že v našej ponuke nájdete kvalitné a lacné ventilátory, ktoré vám budú spríjemňovať atmosféru počas celého roka!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i