Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Veľký výpredaj detského osvetlenia

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

TOP Detské svietidlá – týždenné zľavy až 70 % na osvetlenie detskej izby


Detská izbička s tou správnou atmosférou? Nie je dôležité vybrať len farebný nábytok a hračky. Šmrnc a správnu náladu celej izbičky dodá taktiež správne zvolené detské osvetlenie alebo detské nočné svetlo. Naviac pokiaľ na ňom bude princezná, Spiderman alebo Hello Kitty, vaše dieťa bude nadšené. Alebo máte doma malého športovca? Žiadny problém, v ponuke je napríklad aj závesné svetlo do detskej izby v tvare futbalovej lopty – možností je ozaj mnoho a svietidlá do detskej izby môžu deti behom okamihu preniesť za obľúbenými hrdinami.


Je všeobecne známe, že ako detské svetlo na strop je najvhodnejší detský luster, ktorý hrá mnohými farbami a tvarmi. V prípade, že máte nižšiu výšku stropu, praktickejšie bude prisadené stropné svietidlo alebo bodovka. Aj toto nočné svetlo pre deti ponúkame v rôznych prevedeniach a farbách, ktoré zvlášť menšie deti veľmi ocenia.


Pokiaľ uvažujete nad svetlom na nočný stolík, neskôr na pracovný stôl, tak odporúčame detskú lampičku. Toto osvetlenie detskej izby využijú menšie deti hlavne pri kreslení, v neskoršom veku následne pri písaní úloh do školy. Pri výbere tohto typu svetla pre deti dajte pozor, aby lampička bola dostatočne stabilná, aby sa dieťa o ňu nemohlo zraniť.


Detské nočné svetlá sa samozrejme menia s vekom dieťaťa. V našej ponuke preto máme lustre a lampičky pre najmenších, rovnako tak ako svetlá do detskej izby pre teenagerov. Pokiaľ by ste potrebovali poradiť, ako hravo rozsvietiť detskú izbu alebo na čo myslieť, pokiaľ kupujete nové svetielko pre deti, pozrite do našej poradne, kde máme pre vás množstvo rád a tipov nielen s tématikou svetlo pre deti.


Pokiaľ hľadáte TOP Detské svietidlá za bezkonkurenčné ceny, v tejto kategórii je pre vás každý týždeň aktualizujeme.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i