Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Miestnosti

Najpredávanejšie

Zľavy týždňa

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nový tovar

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategórie

Svetlá do obývačky a rozdelenie svetla po miestnostiach


Plánujete si na zariadiť nové osvetlenie pre váš kompletný interiér, avšak neviete typovo rozoznať, ktoré svetlo patrí do akej miestnosti? Nezúfajte, naša kategória sa špecializuje práve na túto problematiku. Môžete prehliadať konkrétne miestnosti a v nich príslušné svetelné možnosti. Nakupovanie svetiel nebolo nikdy jednoduchšie!Začíname pri prvej sérií miestností, ktorými sú práve obývacie a najviac používané miestnosti v dome. Miestnosti, v ktorých osvetlenie pomáha dotvárať perfektný relax. Konkrétne sa pozrieme na rôzne svietidlové možnosti pre obývaciu miestnosť a spálňu. Aké sú vaše možnosti, keď hľadáte svetlá do spálne? Kráľovstvo osvetlenia – práve týmto pojmom sa označujú lustre a luster do spálne rozhodne v nej nemôže chýbať. Môžete nakupovať rôzne prevedenia – biely luster do spálne je veľmi populárny, pretože ladí s väčšinou posteľných návliečok. Pozrite si moderné lustre do spálne v našej ponuke, určite neoľutujete. Okrem toho máte na výber aj rôzne iné stropné svietidlá do spálne, rôzne nástenné svietidlá do spálne, nočné lampy do spálne na váš nočný stolík a ďalšie spálňové osvetlenie.


Veľmi podobná ponuka na vás čaká, aj keď hľadáte svetlo do obývačky. Taktiež máte na výber rôzne stropné svietidlá do obývačky, nástenné svietidlá a ďalšie iné tradičné osvetlenie do obývačky. Stropné LED svietidlá vám budú šetriť energiu a zároveň budú svojimi modernými dizajnami skvelo pracovať ako estetická dekorácia. Moderné svietidlá do obývačky s vintage vzhľadom sú tiež veľmi populárne.Svetlo do kuchyne by malo byť dostatočne kvalitné, aby ste pri varení mali vhodný prehľad o tom, čo sa v kuchyni deje. Aj tým môžete predísť rôznym nepríjemným situáciám a zraneniam, ktoré by inak pri nekvalitných svietidlách do kuchyne mohli nastať. Bodové svetlá do kuchyne sú často používané na osvietenie kuchynskej pracovnej dosky. Rovnako ako pri kategórií, aj pri tejto miestnosti máte možnosť nakupovať LED svetlo do kuchyne, ktoré v sebe skrýva všetky výhody LED technológie.


Vzhľadom na to, že jedáleň predstavuje v mnohých kultúrach významne miesto, kde sa konajú rodinné obedy a večere, táto miestnosť nemôže v našej ponuke chýbať! Aj preto by sme chceli zamerať vašu pozornosť na honosné lustre do jedálne, ktoré zlepšia atmosféru rodinných stretnutí o ďalšiu úroveň. Verte nám, že dizajny budú hovoriť za seba a dobre, že tomu tak je. Pretože je možné, že vám ani ostatným okolo stola žiadne slová nezostanú pri pohľade na tento osvetlenia.Toto je posledná miestnosť, ktorú si rozoberieme viac podrobne. Máme v ponuke rôzne svetlá do kúpeľne. LED svetlo do kúpeľne v sebe skrýva všetky výhody LED technológie. Taktiež máme rôzne nástenné a bodové svetlá do kúpeľne. Osobne odporúčame zvážiť svetlo nad zrkadlo do kúpeľne. Niektoré zrkadlá samozrejme majú už vstavané svetlo v nich. Taktiež máme kategórie zamerané na schodiskové, garážové, záhradné osvetlenie ako aj osvetlenie v detskej izbe a ďalších prostredí.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i