Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Obývačka a spálňa

Najpredávanejšie

Zľavy týždňa

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nový tovar

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategórie

Svetlá do obývačky a spálne


Plánujete si na zariadiť nové osvetlenie pre váš kompletný interiér, avšak neviete typovo rozoznať, ktoré svetlo patrí do akej miestnosti? Nezúfajte, naša kategória sa špecializuje práve na túto problematiku. Môžete prehliadať konkrétne miestnosti a v nich príslušné svetelné možnosti. Nakupovanie svetiel nebolo nikdy jednoduchšie!


V tejto kategórii vám predstavíme práve prvú sériu izieb, ktorými sú obývacie a najviac používané miestností v dome. Miestnosti, v ktorých osvetlenie pomáha dotvárať perfektný relax. Konkrétne sa pozrieme na rôzne svietidlové možnosti pre obývaciu miestnosť a spálňu. Aké sú vaše možnosti, keď hľadáte svetlá do spálne? Kráľovstvo osvetlenia – práve týmto pojmom sa označujú lustre a luster do spálne rozhodne v nej nemôže chýbať. Lustre do spálne môžete nakupovať v rôznych prevedeniach – biely luster do spálne je veľmi populárny, pretože ladí s väčšinou posteľných navliečok. Pozrite si moderné lustre do spálne v našej ponuke, určite neoľutujete. Okrem toho máte na výber aj rôzne iné stropné svietidlá do spálne, rôzne nástenné svietidlá do spálne, nočné lampy do spálne na váš nočný stolík a ďalšie spálňové osvetlenie.


Veľmi podobná ponuka na vás čaká aj keď hľadáte svetlo do obývačky. Taktiež máte na výber rôzne stropné svietidlá do obývačky (luster do obývacej izby), nástenné svietidlá do obývačky a ďalšie iné tradičné osvetlenie do obývačky. Stropné LED svietidlá vám budú šetriť energiu a zároveň budú svojimi modernými dizajnami skvelo pracovať ako estetická dekorácia. Moderné svietidlá do obývačky s vintage vzhľadom sú tiež veľmi populárne. Okrem osvetlenia taktiež môžete nakupovať rôzne iné produkty. Napríklad takú audio techniku (napríklad gramofón), čističky vzduchu (germicídne lampy) ale aj zrkadlá do obývačky a zrkadlá do spálne ako aj dekorácie do spálne/dekorácie do obývačky.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i