Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Elektro a elektromateriál

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Elektro – Príslušenstvo do domácnosti a na cesty


V tejto kategórii nájdete rozmanitú ponuku Elektro sortimentu. Keďže sa jedná o širokú škálu produktov, tak sme sa ich pre vás rozhodli rozdeliť na niekoľko podkategórii, aby sme vám uľahčili hľadanie. U nás si prídete na svoje. Každý tu nájde čo potrebuje, čo chce i čo nepotrebuje.


V ponuke máme batérie a akumulátory pre rôzne typy elektro-produktov ako sú notebooky, kamery, fotoaparáty a nechýbajú ani batérie pre AKU náradia. Klasické i menej klasické batérie používané v hodinách, budíkoch, rádiách máme tiež na sklade. Samozrejmosťou sú samotné nabíjačky, pretože nabíjačka bez batérie a batéria bez nabíjačky – jednoducho nemá zmysel. Či už hľadáte klasické alebo v súčasnosti stále populárnejšie bezdrôtové nabíjačky u nás nájdete vždy tie najnovšie a najtrendovejšie modely.

Samozrejmosťou sú rôzne druhy káblov. Najčastejšie sú dopytované predovšetkým predlžovacie káble a USB káble. Mimo nich máme samozrejme v ponuke i iné druhy káblov tak, aby si tu každý našiel čo potrebuje. Avšak naša ponuka produktov je práve orientovaná na najpredávanejšie typy a preto ponúkame tu najrozmanitejšiu paletu, či už sa jedná o funkčnú alebo dizajnovú stránku.


Ďalšími významnými a vyhľadávanými produktami, ktoré majú vlastné kategórie sú powerbanky, meteostanice, vodováhy, hlásiče dymu a pohybové senzory. Stále populárnejším produktom najmä v horúcich dňoch sú ventilátory. Okrem klasických ventilátorov, ktoré majú za úlohu spríjemňovať letné dni máme v ponuke i ventilátory do kúpeľne pre každého, kto prerába alebo stavia.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i