Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Podhľadové svietidlá a bodové osvetlenie

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Podhľadové svietidla a bodovky pre každý typ interiéru


Vstavané podhľadové svetla dokážu svojou jednoduchosťou, funkčnosťou a eleganciou vyzdvihnúť jedinečnú atmosféru každého interiéru. Interiérové podhľadové svetlá do steny sú nenápadným typom osvetlenia a ozdobou každej miestnosti. V našej ponuke si vyberiete zo širokej ponuky vstavaných podľahových svetiel – v ponuke podhľadové svietidlá 12V, ale i podhľadové svietidlá 230V. V ponuke máme i rôzne farebné variácie rámikov na podhľadové svetlá. Stále však u zákazníkov vyhrávajú práve zlaté, strieborné alebo biele rámiky. Naša ponuka je však širšia, a preto vám odporúčame sa pozrieť a možno troška zaexperimentovať s netradičnými rámikmi.


LED pohľadové svietidlá sú v súčasnej dobe čoraz populárnejšie práve vďaka úspore elektrickej energie. Predovšetkým do kancelárie, ale i do domácnosti sú vhodné LED podhľadové panely. Pozrite sa na našu ponuku a určite si vyberiete. Pokiaľ si kladiete otázku, či existujú i podhľadové svetlá do kúpeľne, tak odpoveď je áno a u nás v ponuke ich nájdete v samostatnej kategórii. Práve tie sú taktiež odporúčané v prípade, že máte nižší strop (keďže vám nebudú uberať na veľkosti miestnosti, ako v prípade iných sveteľných alternatív).


Ďalším obľúbeným produktom z kategórie podhľadové svietidlá bodovky do podhľadov, ktoré nájdu svoje uplatnenie napríklad nad pracovnou plochou v kuchyni, nad zrkadlom v kúpeľni alebo nad pracovným stolom v kancelárskych priestoroch.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i