Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 390 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Batérie, akumulátory

  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Batérie


Okrem množstva svetelných alternatív sa v našom e-shope stretnete aj s rôznymi inými produktami. Môžete u nás nakupovať rôzne malé elektrické spotrebiče ale aj rôzne príslušenstvo ku svetlám. Napríklad také baterky, niektoré lampy, diaľkové ovládače na inteligentné osvetlenia potrebujú na svoj chod elektrickú energiu. A vzhľadom na to, že nie sú pripojené k elektrine, je potreba bateriek.V našej ponuke nájdete, teda rozličné AA batérie (tužkové), AAA batérie (mikrotužkové). Tužkové batérie AA a AAA predávame v rôznych balíkoch s 2, 4, 6, 10 alebo dokonca 12 batériami. Len sa uistite, že sa pozriete na ich predpovedaný život, pretože to je ich najdôležitejšia funkcia - výdrž. Taktiež máme gombíkové batérie, ktoré, avšak možno poznáte ako batérie do hodiniek a iných malých zariadení.


Batérie typu C, D a 9V batérie


Batérie C (malé monočlánky), bežne sa používa v hračkách, hudobných nástrojoch a batérie D (veľké monočlánky), bežne sa používa vo veľkých baterkách, vysielačoch a zariadeniach, ktoré potrebuje udržať aktívne po dlhšiu dobu. Batéria 9V sa používa pre zariadenia, kde potrebujete vyššie napätie. Môžete ich použiť napríklad v našich detektoroch dymu, detektoroch plynu a iných zariadeniach.


V prípade, že sa chcete vyhnúť neustálemu nakupovaniu nových batérií, odporúčame navštíviť našu kategóriu zameranú na nabíjačky na batérie ( kde je aj LCD inteligentná nabíjačka batérií). Takáto nabíjačka nie je dobrým krokom iba z pohľadu financií, ale aj z pohľadu ekologického (náročná likvidácia batérií). Taktiež chceme pripomenúť, že použité, vybité batérie by ste nemali vyhadzovať do koša. Tento typ produktu patrí do špeciálneho kontajnera na elektro odpad. V ponuke máme aj špeciálne kategórie pre ploché batérie a olovené batérie.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i