Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED Reflektory

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Reflektory LED – Rôzne vonkajšie LED reflektory


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. My sa konkrétne pozrieme na to, čo vám ponúka naša kategória zameraná na LED reflektory. Tieto svetlá sa používajú na osvetlenie budov, tunelov, ciest, záhrad, nádvorí, bilboardov a pod (alebo ako pracovný reflektor). Prečo je teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebuje menší objem energiu na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED reflektory sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre LED pracovný reflektor sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.


V našej ponuke nájdete reflektory s rôznymi výkonmi, od nižších ako LED reflektor 5W, LED reflektor 10W alebo LED reflektor 30W až po vyššie výkonové hodnoty ako LED reflektor 150W, alebo LED reflektor 300W. Ponuka obsahuje klasický typ reflektora, ktorý je možné položiť na plochu ako aj LED reflektor so stojanom. Taktiež máme rôzne typy aj čo sa týka samotného napájania. Teraz konkrétne narážame na variácie pre LED solárne reflektory. Nabíjanie prebieha počas dňa a svetlo poskytujú počas noci. Jediný problém môže nastať v zimných mesiacoch, kedy sú dni kratšie a pokiaľ sa jedná o reflektor ktorý potrebuje a spotrebuje veľa energie, pravdepodobnenevydrží svietiť počas celej noci. Napriek tomu solárny LED reflektor určite odporúčame. Ušetríte ešte viac! Samozrejme v ponuke nemôže chýbať možnosť nakupovať vonkajší LED reflektor s pohybovým senzorom. LED reflektory so senzorom sa automaticky spustia v momente, keď je zorné pole narušené (tepelným zdrojom). V závislosti od situácie je potrebné si správne zvoliť tú najvhodnejšiu alternatívu pre LED reflektor! Jednotlivé reflektory ovplývajú istou IP hodnotou, ktorú je vhodné si zvoliť podľa prostredia, kde bude reflektor používaný (viac v našom článku).


Nezabúdajte, že v tejto kategórií sa nachádzajú aj produkty za zvýhodnené ceny! V prípade, že hľadáte aj rôzne iné vonkajšie osvetlenie, kliknite tu!

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i