Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Inteligentné osvetlenie

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Philips Hue a ďalšie značky pre inteligentné osvetlenie


S našou ponukou zameranou na inteligentné osvetlenie nebudete mať už žiaden problém vytvoriť vašu perfektnú inteligentnú domácnosť, o ktorej každý milovník technológie sníva. Čo, teda potrebujete na funkčnú a bezproblémovo operujúcu inteligentnú domácnosť? Je to jednoduché, stačí, keď máte k dispozícií príslušný diaľkový ovládač alebo inteligentné mobilné zariadenie a inteligentné žiarovky či svietidlá. Veľké množstvo našich inteligentných svetiel je možné kontrolovať aj za pomoci hlasu! Tým pádom môžete ovládať svietidlá z pohodlia gauču a zároveň aj z druhého konca sveta, vďaka napojeniu niektorých svetiel na centrálny inteligentný systém. Smart žiarovky nie sú len hudbou budúcnosti, ale stávajú sa cenovo dostupnou realitou najmä vďaka veľkému množstvu výrobcov.


Začínate s inteligentnou domácnosťou?


V prípade, že ešte len začínate s vašou inteligentnou domácnosťou, odporúčame vám navštíviť našu kategóriu zameranú na štartovacie balíčky. V tejto kategórií môžete nakupovať základné sady od prestížneho výrobcu Philips Hue. Práve Philips Hue žiarovky vám poskytujú širokú škálu rôznych užívateľských funkcií. Taktiež sa k ním dokupuje prepojovacie zariadenie Philips Hue Bridge, ktoré vám umožní ovládať všetky svetlá naraz alebo ich rozdeliť do rôznych skupín a ovládať ich po skupinách. Môžete naraz ovládať až do 50 rôznych Philips Hue LED pásikov, žiaroviek a inteligentných svetiel iných značiek. V prípade, že máte v domácnosti už veľké množstvo svetiel, ktoré nie sú inteligentné – nevadí to. Stále z nich inteligentné osvetlenie spraviť môžete! Stačí si iba kúpiť inteligentnú zásuvku, do ktorej dané svetlo zapojíte a rázom máte inteligentné osvetlenie!


Prestížne značky, avšak cena pre každého!


Avšak naša ponuka zahŕňa toho omnoho, omnoho viac. Naším zákazníkom sa snažíme poskytovať tie najkvalitnejšie a najmodernejšie výrobky z trhu inteligentného osvetlenia. Toho dosahujeme predajom produktov tých najprestížnejších značiek akými je Nanoleaf, (ktorí tvoria nádherne štúdiové inteligentné osvetlenie), Tuya SmartHome, Eglo Connect (Eglo svetlá poskytujeme aj pre vonkajšie použitie), Immax NEO, (ktoré sú ovládané prostredníctvom Tuya systému) ako aj značky Ledvance SMART + a Nedis.


Ako sami môžete vidieť, ponuka je naozaj široká, cenové rozpätie je oveľa prijateľnejšie ako v minulosti, a preto je iba na vás vybrať si vhodné inteligentné osvetlenie a začať budovať vašu inteligentnú domácnosť už dnes. Tak poďme spoločne do toho!

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i