Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Žiarovky

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Žiarovky – Komplexná ponuka žiaroviek a príslušenstva


Neoddeliteľnou súčasťou každého svietidla sú svetelné zdroje. V minulosti boli ľudia zvyknútí výlučne na klasické vláknové žiarovky, avšak teraz je výber omnoho širší. Lacnejšou alternatívou klasickej Edisonovej žiarovky sú halogénové žiarovky. Drahšia alternatíva, ktorá prináša staromódny, tradičný vzhľad a zároveň o modernú technológiu, je zosobnená vo vintage žiarovkách.


Chcem kvalitné osvetlenie a zároveň ušetriť!


V dlhodobom spektre, avšak najviac aj tak ušetríte, keď sa rozhodnete pre úsporné žiarovky. Tou najmodernejšou a najúspornejšou variantnou sú LED žiarovky, (ku ktorým predávame taktiež rôzne LED moduly). Tieto žiarovky majú okrem vysokej úspory energie, taktiež dlhú životnosť a neobsahujú ortuť (je vždy lepšie voliť možnosť, ktorá je ekologická). Konkrétne máte možnosť nakupovať typovo LED žiarovky E27, LED žiarovky E14, LED žiarovky GU10, LED žiarovky G9, LED žiarovky 12V a LED vintage žiarovky.


Čo, teda u nás môžete nájsť?


Avšak pri LED žiarovkách naša ponuka nekončí, opak je pravdou. Máte na výber z celkovo 16 podkategórií, kde môžete nakupovať rôzne kvalitné žiarovky. Medzi tieto podkategórie patria aj inteligentné žiarovky, ktoré vám umožnia kontrolovať osvetlenie (meniť farbu RGB žiarovky), za pomoci diaľkového ovládača, hlasu alebo vášho telefónu či tabletu. Tu by sme veľmi radi vyzdvihli prestížne inteligentné Philips Hue žiarovky. Okrem žiaroviek, ktoré menia farbu máme taktiež farebné žiarovky v rôznych prevedeniach ako aj žiarivkové trubice, ktoré sú populárne v pracovných prostrediach (aby sme vám dokázali, že nie sme zameraní len na osvetlenie domácnosti). No a po ceste do práce je osvetlenie taktiež nutné, najmä pokiaľ používate svoje vlastné vozidlo. Práve pre tieto prípady máme osobitnú kategóriu zameranú na autožiarovky. V ponuke sa nachádza žiarovka H7, H4, H1 a ako aj ostatné typy autožiaroviek.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i