Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Lustre

  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (3)
biela (145)
červená (25)
čierna (15)
číra (1)
fialová (25)
hnedá (5)
modrá (61)
oranžová (10)
patina (3)
ružová (75)
sivá (35)
zelená (45)
zlatá (1)
žltá (40)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
drevo (27)
kov (219)
papier (6)
plast (263)
sklo (6)
textil (59)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
E14 (71)
E27 (344)
GU10 (3)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (408)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (15)
Globo (5)
Luxera (7)
Philips (38)
Prezent (23)
Ostatné značky
BRILAGI (2)
Dalber (56)
Klik (2)
LEDKO (4)
Lucide (4)
Rabalux (16)
Top Light (1)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Detské lustre v akcii

 
Detskú izbu by mal nielen večer, ale i cez deň rozžiariť detský luster. Vybavte izbu vašich najmenších detskými svietidlami a dajte im rozprávkový príbeh, ktorý rozžiari ich oči.
 
V našej ponuke detských lustrov s motívmi filmových i rozprávkových postavičiek si určite vyberiete luster do detskej izby. Lustre do detskej izby sú pestrofarebné, inšpiratívne aj hravé a zároveň dodávajú dostatočný svetelný výkon. Sú tiež odolné voči drsnějšiemu zachádzaniu vašich ratolestí. Najmä dizajnom môže na vaše dieťatko zapôsobiť papierový detský luster.
 
Detské lustre a detské závesné svietidlá je možné kombinovať i so stolnými lampičkami.
 
Pokiaľ hľadáte detské lustre v akcii, potom ste na našom e-shope na tom pravom mieste.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk