Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vyskúšajte našu novinku: inteligentné svetlá Dalen

Dátum: 4.4.2016

Moderné stropné osvetlenie Dalen patrí medzi inteligentné svetlá, ktoré sa prispôsobujú všetkým vašim potrebám. Ponúkajú široké možnosti nastavení, elegantný design a veľkú životnosť.

Moderné stropné osvetlenie Dalen patrí medzi inteligentné svetlá, ktoré sa prispôsobujú všetkým vašim potrebám. Ponúkajú široké možnosti nastavení, elegantný design a veľkú životnosť spojenú s úspornou prevádzkou.

Upravte si osvetlenie podľa nálady

Inteligentné svetlá Dalen patria k najmodernejšiemu osvetleniu na trhu a k zohnaniu sú teraz nové aj u nás. Dokážu sa prispôsobiť všetkým vašim potrebám vďaka technológii využívajúcej LED čipy na miesto bežných žiaroviek. Je možné nie len nastavovať intenzitu osvetlenia, ale tiež jeho farebnosť. Svietidlá Dalen ponúkajú desať rôznych úrovní farebného spektra. Prírodná a studená biela príde vhod pri práci alebo pri čítaní, kedy vhodné osvetlenie pomáha udržať pozornosť. Teplé odtiene sa potom hodia predovšetkým pre kľudnú relaxáciu. Pre deti pred zaspávaním je najlepšie aktivovať tlmené a úsporné nočné osvetlenie s príkonom len 1W - 2,5W, ktoré sa po 30 minútach samo vypne.

Z pohodlia svojho gauča určite oceníte možnosť ovládať svetlo na diaľkové ovládanie. Z jedného miesta môžete meniť jas, farebnosť, intenzitu svietenia alebo aktivovať nočný režim u niekoľkých rôznych svetiel. 
 
Farebné otiene svietidel Dalen

Svetlá Dalen vydržia roky

Svietidlá Dalen pracujú s LED čipovou technológiou a difúznym krytím svetla zabalenými do moderného designu. Vďaka tomu dokážu ožarovať v rozsahu až 270°, a osvietiť tak aj kúty, kam sa iné žiarivky nedostanú. Výhodou LED osvetlenia využívajúceho modernú čipovú technológiu je aj jeho šetrnosť k očiam. Tomu napomáha inteligentné tlmenie svetla, ktoré po chvíli prevádzky zníži intenzitu svietenia o desať percent. Navyše ponúka desať úrovne nastavenia jasu. Svietidlá sú šetrná aj k citlivým očiam, ktoré netrápni vlnením ani blikaním pozorovateľných u iných typov osvetlenia.


Intenzita osvetlenia Dalen

Stropné svietidlá Dalen sa v neposlednej rade môžu chváliť veľkou životnosťou a úsporou. Automatické znižovanie výkonu a LED čipy zaručujú v priemere až desať rokov pravidelného svietenia. Nižší príkon pohybujúci sa okolo 56W potom poteší z dlhodobého hľadiska predovšetkým vašu peňaženku. 


 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk