Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Výmena nevhodného darčeka až do 31. 1. 2019

Nakúpte od 1. - 31. 12. 2018 a nemajte strach, že Vašich blízkych sklamete nevhodným darčekom, alebo ich pod stromčekom prekvapí rovnaká vec dvakrát.

Určite sa to stalo niekedy aj Vám. S napätím rozbaľujete pri stromčeku vianočné darčeky a zrazu ... sklamanie. Možno ho nedáte hneď najavo, ale v prípade hodnotnejšieho darčeka sa potom zmienite, či by nebolo možné ho vymeniť.
 
S našou službou výmeny nevhodného darčeka všetky tieto starosti končia!

Ako službu výmeny získať?

Stačí nakúpiť od 1. do 31. decembra 2018 a služba výmeny nevhodného darčeka sa bude automaticky vzťahovať na každý nákup, ktorý urobíte. Nezáleží na tom, za akú sumu alebo aký produkt u nás zakúpite. Služba platí na všetko!
Nemusíte hľadať políčka a špeciálne okienka k zaškrtnutiu. Nakúpte presne tak, ako ste zvyknutí, a služba sama nabehne do platnosti.
 
Čo je na tom najlepšie? Celé je to zadarmo! Bez akýchkoľvek skrytých poplatkov.

Ako prebieha výmena?

Pre výmenu, prípadne vrátenie tovaru využite náš reklamačný formulár. Po vyplnení formulára Vás bude kontaktovať naše reklamačné oddelenie, ktoré s Vami veľmi ochotne žiadosť vybaví. Váš tovar bude vymenený, prípadne Vám budú na Váš účet zaslané peniaze. Túto výmenu/vrátenie je možné uplatniť až do 31. 1. 2019.
 
S nami sa už nemusíte báť sklamania pod vianočným stromčekom!
 
 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk