Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Veľký výpredaj

Dátum: 31.1.2018

Veľký výpredaj práve prebieha!

V sekcii Výpredaj nájdete zľavy až 70 %!
Vyberať tu môžete od žiaroviek cez svietidlá nástennéstropnépodhľadové či bodové, až po interiérové svietidlá vhodné do kúpeľníkuchyňobývacej alebo detskej izby, rovnako tak rôzné lampy, lampičky a iné dekoratívne svietidlá vrátane svietidiel s LED technológiou alebo svietidiel vhodných do exteriéru.
 
Výber je skutočne bohatý, niektoré ponuky sú však už obmedzené skladovými zásobami, neváhajte teda a nahliadnite do sekcie Posledný kus, kde pre seba teraz môžete získať obľúbené kúsky za veľmi priaznivé ceny.
 
Za zmienku určite stoja i Výhodné sady svietidiel, kde si môžete prehliadnuť a zakúpiť najmä sady kvalitných žiaroviekpodhľadových a bodových svietidiel, ale aj solárne svietidlá a rôzne iné.
 
novinkách v svete svietidiel a osvetlenia a ich výhodnej kúpe sa môžete presvedčiť v celkom novej sekcii
Zimné novinky, kde môžete vyberať napríklad z obľúbených stmievateľných žiaroviek, ďalej z luxusných dizajnových svietidiel v podobe stolných lampičiek a lustrov, v nemalom zastúpení tu nájdete i praktické schodiskové osvetlenie či rôzne podhľadové svietidlá a ďalšie …
 
Zvláštnu pozornosť si určite zaslúži i exkluzivne stropné svietidlo Dalen, ktoré je z rady inteligentného osvetlenia technológie LED. Viac informácií a podrobnejší popis tohto výnimočného osvetlenia nájdete v článku tu.
 
Zľavy a rôzne iné akcie sú však v nemalej miere k nájdeniu cez celkovú ponuku nášho e-shopu, neváhajte ich tak využiť ku kompletnému vybaveniu interiéru aj exteriéru vášho domova.
 
 
… pretože krásných svietidiel a kvalitného osvetlenia nie je nikdy dosť. :-)

Copyright © 1990 – 2018 Rent.sk