Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Typy na osvetlenie sprchového kúta

Dátum: 22.7.2015

Potrebujete efektne osvetliť sprchový kút? Vybrali sme pre vás vhodné typy kúpeľňových svietidiel.

Potrebujete efektne osvetliť sprchový kút? Vybrali sme pre vás vhodné typy kúpeľňových svietidiel. 

Najobľúbenejšie sú zapustené bodovky

Väčšina súčasných domov a bytov má väčšie kúpeľne, čo so sebou samozrejme nesie nutnosť použiť viac svetiel. A to nie len to hlavné stropné a nad umývadlom k zrkadlu, ale tiež k osvetleniu sprchovacieho kúta. Pre túto časť priestoru zvlášť platí, že svietidlo musí byť proti vode dostatočne chránené, čo znamená IP aspoň 44. Najčastejšie sa používajú bodovky, ktoré sú zapustené do stropu, prípadne do obkladačiek. Z našej ponuky by sme odporučili podhľadové svietidlá Margo a bodové svetlo Sprinkle - majú vysokú ochranu IP65.

Farby dodajú vodotesné LED pásy

Pokiaľ nepotrebujete mať svetlo priamo nad alebo v sprche, môžete použiť aj najrôznejšie kúpeľňové nástenné svietidlá. Jednoduchý čistý vzhľad ponúkajú senzorové svietidlá v tvare trubice od značky Steinel.
Do kúpeľne, respektíve do sprchovacieho kúta, môžete použiť aj vodotesné LED pásy. Tiež, ako už z názvu vyplýva, majú vysoký stupeň ochrany, IP65, a môžu byť dokonca aj dočasne zaplavené vodou. V ponuke sú LED pásy v niekoľkých dĺžkach a farbách. 

Pod týmto textom nájdete výber najvhodnejších svietidiel k osvetleniu sprchového kútu. Samozrejme môžete vyberať aj z celého nášho sortimentu kúpeľňových svetiel


Osvetlenie sprchového kúta

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk