Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Tienidlo na lampu – doprajte Vásmu interiéru zmenu

Dátum: 20.3.2016

Chcete vniesť vietor do Vášho bytového interiéru, ale nemáte peniaze na to, aby ste si zakaždým kupovali nové kusy nábytku? Nápadité tienidlo je ideálnym riešením.

Chcete vniesť vietor do Vášho bytového interiéru, ale nemáte peniaze na to, aby ste si zakaždým kupovali nové kusy nábytku? Nápadité tienidlo je ideálnym riešením, ako izbu zaujímavo a lacno oživiť.

Rovnaká lampa zakaždým inak

Očakávate serióznu návštevu a chcete, aby sa Vaša izba topila v atmosfére elegantnej starosvetskosti? A hneď na druhý deň organizujete uvoľnený večierok pre priateľov, ktorého náladu by ste chceli dokresliť veselými farebnými vzormi? S vymeniteľnými tienidlami na lampu to nie je žiadny problém. S nápaditým tienidlom môžete vzhľad vašej izby meniť, kedykoľvek si zmyslíte.
Designové tienidlá na lampy

Tienidlo na lampu ovplyvňuje farbu svetla

S nápaditým tienidlom môžete dať vášmu svetlu punc designovej lampy. Rovnako sa môžete u vašej stojacej lampy do obývacej izby či stolnej lampičky pohrávať s farbou vydávanej žiary. Je dokázané, že farby majú veľký vplyv na ľudskú psychiku a môžu ovplyvniť vašu náladu. Zaujímalo by vás, aký majú jednotlivé farby vplyv na váš stav mysle? Napríklad červené tienidlo vytvára príjemnú červenkastú žiaru, ktorá podporuje zmyselnosť a vášnivosť. Je teda vhodná pre večer strávený s vašou polovičkou. Pokiaľ sa cítite vystresovane po dlhom pracovnom dni, modrastá žiara vás ukľudní. Keď sa cítite skleslo, náladu vám zdvihne svietidlo s oranžovým tienidlom, keďže oranžová farba povzbudzuje radostné pocity. 

Nižšie nájdete našu ponuku tienidiel na stolné a stojanové lampy. Nezabudnite, že máme k dispozícii aj samostatné lampové nohy. 

 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk