Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Prinášame krásne vianočné dekorácie, reťaze a LED osvetlenie

Dátum: 9.12.2015

Doba adventu je tu, a tak je tiež ten pravý čas s nachystaním vianočnej výzdoby. Novo sme pre vás do nášho sortimentu pridali svetelné reťaze, dekorácie do okien aj elektrické svietniky.

Doba adventu je tu, a tak je tiež ten pravý čas s nachystaním vianočnej výzdoby. Novo sme pre vás do nášho sortimentu pridali svetelné reťaze, dekorácie do okien, umelé vianočné stromčeky aj elektrické svietniky. 

Cez 70 rôznych druhov vianočného vonkajšieho osvetlenia

Vzhľadom k obľúbenosti vonkajších LED reťazí, neprekvapí, že práve tento druh vianočného osvetlenia je v našej ponuke najviac zastúpený. Reťaze obsahujú desiatky, niekedy až stovky, jednofarebných aj viacfarebných svetielok - sú to vlastne malé diódy, ktoré spotrebujú málo elektriny, na doryk nepália a sú veľmi odolné. A v prípade že napríklad jedna dióda prestane svietiť, nič sa nedeje, zbytok osvetlenia bude fungovať ďalej. A výhodné tiež je, že je možnosť režaz rozšíriť pomocou spojovacích prvkov. 
K dispozícii máme aj vianočné osvetlenie v podobe cencúľov, a pretože ku správnym Vianociam patrí tiež biela krajinka, niektoré reťaze pripomínajú padajúci sneh. 

Dekorácie do okien a vianočné svietniky 

Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie, okrem svetelných reťazí, pre vonkajšie použitie, u nás za výhodnú cenu môžete zakúpiť tiež elektrické sviečky na vianočný stromček, drevenú dekoráciu do okna v podobe svietiacej hviezdy a vianočené reťaze pre vnútorné použitie. Celkom máme v ponuke okolo 200 produktov vrátane obľúbených vianočných svietnikov. Ceny začínajú na 1,40 EUR a na všetko poskytujeme 2 roky záruku. 
 
Elektrické sviečky na stromčekVianočná dekorácia do okna hviezda

LED svetelná reťazVianočné osvetlenie na stromček

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk