Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Luster so záveskami do obývačky aj pracovne

Dátum: 8.7.2015

Do obľuby sa stále viac dostáva retro osvetlenie. Nejde len o vintage štýl, zákazníci sa tiež zaujímajú o lustre so záveskami.

Do obľuby sa stále viac dostáva retro osvetlenie. Nejde len o vintage štýl, zákazníci sa tiež zaujímajú o lustre so záveskami.

Najčastejšie sú závesky z krištáľu

Vysvetliť, ako tento typ svietidla vyzerá, nie je zložité. Vlastne sa jedná o holandský luster, ktorý má niekoľko ramien a navyše ho zdobia závesky. Tie sú najčastejšie zo skla alebo z krištáľu, to sa potom hovorí o krištáľových lustroch a najlepším príkladom sú svietidlá od značky Artcrystal, ktorá dbá na najvyššiu kvalitu.
Kvôli svojmu honosnému vzhľadu je väčšina lustrov so záveskami vhodná do reprezentačných priestorov a divadiel, ale samozrejme sú k dispozícii aj menšie lustre určené do obývacích miestností, jedální a pracovní. Nie vždy je nutné, aby svietidlá mali ramená. Napríklad lustre DIADEMA tvorí kruhové textilné tienidlo, pod ktorým sú krištáľové závesky.

Celú ponuku lustrov so záveskami nájdete v obrázkovom boxe pod textom.


Luster so záveskamiLuster so záveskami Diadema

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk