Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Garancia doručenia zásielky do Vianoc

Štedrý večer sa rýchlo blíži a Vy máte strach, že darčeky nebudú včas zabalené pod stromčekom? Uistite sa s nami, do kedy je potrebné tovar nakúpiť, aby ste mohli prežiť Štedrý večer bez stresu.

Každý rok si už v októbri hovoríte, že nakúpite darčeky s predstihom? Chcete sa vyhnúť vianočným davom a stresu? Čas utečie ako voda, december sa ohlási svojimi mrazivými dotykmi a na darčeky opäť nevyšiel čas. Nezúfajte!
 
Darčeky na poslednú chvíľu môžete vyriešiť u nás! Stačí si vybrať tovar, ktorý máme skladom a všetko stihnete.

Pre doručenie tovaru do Vianoc prosím využite nasledujúce odporúčané dopravné služby a platobné možnosti:

Platba na dobierku alebo kartou online
Ak využijete tieto dva vyššie uvedené spôsoby platby pri objednaní tovaru najneskôr do 17. 12. 2018 do 7:00 hodiny, garantujeme, že zásielka k vám dorazí pred Vianocami.

Platba bankovým prevodom alebo v hotovosti na odbernom mieste
Ak využijete tieto dva vyššie uvedené spôsoby platby pri objednaní tovaru najneskôr do 13. 12. 2018 do 23:59 hodin, garantujeme, že zásielka k vám dorazí pred Vianocami.
 
 
U nás nemusíte mať strach, že vyberiete nevhodný darček - pokiaľ by sa to náhodou stalo, máte možnosť darček do 31. 1. 2019 vrátiť, viac sa dočítate tu.
  
Za celý rent.sk prajeme Šťastné a pohodové prežitie Vianoc!

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk