Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Dizajnové lampičky lacno a kvalitne

Dátum: 29.1.2014

Lampičky predstavujú nielen užitočného pomocníka pri osvetľovaní interiéru, ale zároveň sa môžu stať tiež úžasným bytovým doplnkom. A to všetko za maximálne príjemnú cenu!

Lampičky predstavujú nielen užitočného pomocníka pri osvetľovaní interiéru, ale zároveň sa môžu stať tiež úžasným bytovým doplnkom. A to všetko za maximálne príjemnú cenu!

Lampy a lampičky tvorí neodmysliteľnú súčasť každého bývania. Pomáhajú nám dobre osvietiť pracovnú plochu pri písaní domácich úloh či iných dôležitých činností. Môžu zdobiť nočný stolík či len dotvárajú tú správnu atmosféru. Aj preto môžeme vyberať z mnohých typov a druhov lampičiek. Stolové lampy, detské lampičky, kancelárske lampy či trebárs rustikálny lampičky. Čo typ, to originál.
 
Stolná lampa KADET je vyvedená v bielem prevedení. Disponuje robustným telom, vďaka ktorému je nielen veľmi odolná, ale tiež vysoko stabilné. Ohybný kŕčok umožňuje ľubovoľné nastavenie toku svetla a vlastný vypínač pohodlné ovládanie. 9 farebných prevedení zaisťuje, že si vyberie naozaj každý. Cena 6,24 EUR.


 
Stolná lampa JANNY je dámou medzi osvetlením. Krásne hrejivé sfarbenie, ľahučké prevedenie a veľa elegancie. Lampička sa hodí skôr na dotvorenie atmosféry, pretože vydáva slabšie mäkké svetlo. Cena 7,45 EUR.
 
A nakoniec stolná lampa DIDA. U nej sa nedá povedať inak, než že je to naozaj majstrovský kúsok. Predovšetkým tienidlo lampy, ktoré je zdobené orientálnymi vzormi a spolu s použitým šedým sfarbenie tvorí úplne dokonalý vzhľad celej lampy. Tento skvost zaobstaráte teraz v akcii za 8,63 EUR.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk