Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Ako vyberať svietidlo na našom e-shope Rent.sk?

Ak ste na našom e-shope prvýkrát, môže vás zaskočiť rozsiahlosť sortimentu. Svietidiel do interiéru, von do exteriéru aj na rôzne aktivity máme naozaj mnoho. ako sa v rozmanitosti lustrov vyznať a nájsť presne to nástenné osvetlenie do obývačky, ktoré hľadáte? S tým vám poradíme v tomto článku.

Začíname vyberať osvetlenie

Pri zadaní www.rent.sk do vyhľadávania na internete sa vám po kliknutí objavia stránky s širokou poukou svietidiel. Po pravej strane nájdete rozsiahle bočné menu s kategóriami. Kategórie sú podfarbené jemne oranžovým odtieňom a skrývajú pod sebou množstvo podkategórií. 

Znamená to, že napríklad v kategórii vnútorného osvetlenia nájdete podkategórie všetkých možných typov svietidiel, či už závesných lustrov, bodového osvetlenia alebo lampičiek

Zároveň platí, že každá šedá podkategória, ktorá má vo svojom názve na prvom mieste znamienko +, pod sebou skrýva zároveň ďalšie upresňujúce možnosti. Také lustre patriace do vnútorného osvetlenia, môžu byť vhodnejšie do kuchyne, detskej izby alebo krištáľové lustre do obývačky.

Pracujeme s čiastkovou ponukou podkategórií

Tu si totižto je možné nechať vyfiltrovať svietidlá podľa parametrov ako sú farba osvetlenia, množstvo žiaroviek v svietidle, príkon svetelného zariadenia a mnoho ďalších. Stačí klikom na príslušný parameter zatrhnúť ten požadovaný. Vyfiltrujú sa vám presne definované svietidlá vybraného parametra.

A pokiaľ neviete, čo parametre ako stupeň IP krytia alebo funkčný parameter ZigBee znamenajú, stačí tento názov parametra uviesť do vyhľadávacieho poľa e-shopu s nakreslenou lupou, kde sa okrem iného ponúknu články magazínu s potrebným vysvetlením.

Určite samotný magazín stojí za prezretie. Obsahuje poučné nápovedy a edukatívne články, ktoré bližšie pomôžu s výberom a inštaláciou osvetlenia.

Dôležité informácie neskrývame

Nemáme dôvod zatajovať nič, čo sa dopravy a platby týka, dostupne zdieľame obchodné podmienky a všetky zákonom stanovené informácie. Zároveň ponúkame aj zákaznícku linku, ak máte otázky k objednávke alebo technické otázky k produktu, potom je možné k nám zavolať alebo poslať e-mail cez ponúkaný formulár.

A ako viac uľahčiť nákup?

Rozhodne odporúčame vašu registráciu do e-shopu. Prečo? Pretože budete nielen informovaní o stave vašej objednávky, ale tiež o všetkých akciách a zľavách. A práve zľavy sú u nás viac než zaujímavé. Možno si hovoríte, že svietidlo si kupujete raz alebo dvakrát za život, prečo sa teda registrovať? My vám odpovieme. Pretože robíme pravidelné zľavové akcie napríklad na žiarovky, batérie a to sa už vyplatí.

 

Sme tu pre vás

Každý deň sa snaží splniť vaše prianie doslova armáda ľudí od nákupcov, cez kontaktných obchodníkov, po skladníkov a kolegov, ktorí vybavujú vaše zákazky. Zároveň tu nájdete personál, ktorý zachraňuje nevyhovujúce výbery a rieši dodávky na poslednú chvíľu. My z rent.sk sme tu totiž naozaj pre vás.

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i