0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Doprava a platba

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavlína

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-18 hod.)

Spýtajte sa
 

Tatiana


Tovar sa doručuje podľa zvoleného spôsobu Kupujúcim v internetovej objednávke, spôsoby doručenia sú:
  • doručenie kuriérom UPS
  • doručenie kuriérom Slovenskej pošty
  • Osobný odber - Heureka Point
 
Miesto doručenia tovaru je doručovacia adresa uvedená Kupujúcim v elektronickej objednávke.


Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty:
V prípade, že Kupujúci nebude zastihnutý na uvedenej adrese, dostane oznámenie o uložení zásielky (zásielka bude uložená na príslušnej pobočke Prepravca po dobu siedmich dní). V prípade, že si zásielku nevyzdvihnete v danom termíne, zásielka sa vracia späť Predávajúcemu. Za opätovné doručenie si účtuje Predávajúci poštovné v rovnakej výške.
Doručenie prostredníctvom tohto Prepravca trvá zvyčajne 1-2 pracovné dni (od expedície objednaného tovaru) podľa štandardných prepravných podmienok.


Doručenie kuriérom UPS:
Doručenie prostredníctvom tohto Prepravca trvá zvyčajne 1-2 pracovné dni (od expedície objednaného tovaru) podľa štandardných prepravných podmienok. Pri zvolení tohto spôsobu doručenia je Kupujúci povinný uviesť v internetovej objednávke telefónny kontakt z dôvodu potvrdenia termínu doručenia zásielky zo strany zvoleného prepravcu.
V prípade, že Kupujúci nebude zastihnutý na uvedenej adrese v dohodnutom termíne, dostane oznámenie o náhradnom termíne doručenia zásielky (nasledujúci pracovný deň). V prípade, že ani pri druhom pokuse o doručenie zásielky nebude Kupujúci na uvedenej adrese zastihnutý, vracia sa zásielka späť k Predajcovi. Za opätovné doručenie si účtuje Predávajúci poštovné v rovnakej výške.
 
Osobný odber - Heureka Point
Potvrdenie, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie, Vám bude zaslané e-mailom a SMS. Tovar si môžete vyzdvihnúť akonáhle dostanete potvrdenie, že je tovar pripravený. Skôr ako vám bude odoslané potvrdenie, si prosím pre tovar nechoďte, nemusí byť ešte pripraený! Osobný odber tovaru slúži len pre vyzdvihnutie vopred objednaného tovaru. Lehota na vyzdvihnutie tovaru je 7 dní od doručenia výzvy k osobnému odberu.


Spôsob platby a uhradenia ceny za tovar

Zákazník má tri možností uhradenia kúpnej ceny za tovar.

Tovar je možné v plnej výške uhradiť dobierkou v mieste odovzdania tovaru prostredníctvom dopravcu.
 
Kartou Online - objednávku zaplatíte vopred cez platobnú bránu PayU - online platba kartou. Tento spôsob je rýchlejší ako klasický bankový prevod a platbu vo väčšine prípadov vidíme okamžite a môžeme tak Vašu objednávku ihneď expedovať. 

Ďalej je možná platba vopred na účet predávajúceho, po prijati platby bude zásielka expedovaná podľa dohody so zákazníkom.
Zásielka s tovarom obsahuje vždy daňový doklad.

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Články, Diskuze, Objednávky / reklamace, Překladači

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber