Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 870 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Prečo nakupovať u nás?


 

 
 

Doprava a platba

Dátum: 29.4.2016


Tovar sa doručuje podľa zvoleného spôsobu Kupujúcim v internetovej objednávke, spôsoby doručenia sú:
  • doručenie Slovenskou poštou
  • doručenie kuriérom GLS
Miesto doručenia tovaru je doručovacia adresa uvedená Kupujúcim v elektronickej objednávke.


Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty:
V prípade, že Kupujúci nebude zastihnutý na uvedenej adrese, dostane oznámenie o uložení zásielky (zásielka bude uložená na príslušnej pobočke Prepravca po dobu siedmich dní). V prípade, že si zásielku nevyzdvihnete v danom termíne, zásielka sa vracia späť Predávajúcemu. Za opätovné doručenie si účtuje Predávajúci poštovné v rovnakej výške.
Doručenie prostredníctvom tohto Prepravca trvá zvyčajne 2 pracovné dni (od expedície objednaného tovaru) podľa štandardných prepravných podmienok.


Doručenie kuriérom GLS:
Doručenie prostredníctvom tohto Prepravca trvá zvyčajne 2 pracovné dni (od expedície objednaného tovaru) podľa štandardných prepravných podmienok. Pri zvolení tohto spôsobu doručenia je Kupujúci povinný uviesť v internetovej objednávke telefónny kontakt z dôvodu potvrdenia termínu doručenia zásielky zo strany zvoleného prepravcu.
V prípade, že Kupujúci nebude zastihnutý na uvedenej adrese v dohodnutom termíne, dostane oznámenie o náhradnom termíne doručenia zásielky (nasledujúci pracovný deň). V prípade, že ani pri druhom pokuse o doručenie zásielky nebude Kupujúci na uvedenej adrese zastihnutý, vracia sa zásielka späť k Predajcovi. Za opätovné doručenie si účtuje Predávajúci poštovné v rovnakej výške.


Spôsob platby a uhradenia ceny za tovar

Zákazník má dve možností uhradenia kúpnej ceny za tovar.

Tovar je možné v plnej výške uhradiť dobierkou v mieste odovzdania tovaru prostredníctvom dopravcu.

Ďalej je možná platba vopred na účet predávajúceho, po prijati platby bude zásielka expedovaná podľa dohody so zákazníkom.
Zásielka s tovarom obsahuje vždy daňový doklad.