Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Aký LED pásik do kuchyne

V kuchyni trávime veľa času prípravou pokrmov a ich konzumáciou. Preto sa v nej chceme cítiť príjemne a záleží nám na jej vybavení.

LED pásiky pôsobia čistým moderným a elegantným dojmom, preto nie je divu, že ich umiestňujeme do kuchýň. Nevyzdvihujme však iba klady vizuálne, dôležité sú aj funkčné vlastnosti. Medzi ne patrí schopnosť prispôsobiť sa vašej kuchyni - LED pásiky je možné kúpiť v rôznych dĺžkových prevedeniach a nainštalovať ich tak po celej dĺžke kuchynskej linky. Vďaka jednoduchej inštalácii môžete pásiky inštalovať aj do najzapadnutejších kútikov a poličiek. Pavúky už nebudú mať vo vašej kuchyni žiadnu šancu! Gazdinky určite poteší ich ľahká údržba, kedy pásik otrením zbavíte prachu alebo mastnoty, ktoré sa v kuchyni tvoria.

Výber LED pásiku

Rovnako ako pri výbere LED žiarovky, je dôležité sledovať určité parametre - v tomto prípade sa zameriame na výkon, teplotu a dĺžku LED pásku. Ak zvolíme všetky parametre správne, po inštalácii budeme s osvetlením veľmi spokojní. Výkon určuje, ako veľmi intenzívne svetlo bude pásik vydávať. Platí, že čím vyššiu hodnotu bude výkon mať, tým viac svetla pásik vyžiari. Aby však nedošlo k prehrievaniu pásku, je odporúčané od výkonu 12 W zapúšťať pásiky do hliníkových profilov. Tie je možné zakúpiť v nástennom, rohovom alebo vstavanom prevedení, podľa vami vybranej inštalácie pásiku. Pri výbere teploty svetla - vyberáme z priamych farebných rozdelení (studená biela, denná biela, teplá biela). Všeobecne do moderných chrómovaných interiérov odporúčame použiť dennú bielu, do kuchýň v drevenom dekóre teplú bielu. Záleží však samozrejme na Vás a vašich požiadavkách. Dostupné sú i RGB pásiky s voliteľnou farebnou škálou, tieto pásiky sú však vhodnou voľbou pre sekundárne dekoračné osvetlenie, nie pre primárne osvetlenie kuchynskej linky. Dĺžka LED pásku závisí od rozlohy kuchynskej linky, a častí ktoré s nimi chcete osvietiť. Rozmery konkrétnych pásikov sú na našom webe uvedené v prehľadnej tabuľke spoločne so všetkými ďalšími parametrami.
 
LED kuchynské osvetlenie na našom webe nájdete ľahko v kategórii "Kuchynské osvetlenie" >> "LED Osvetlenie kuchynskej linky". 
 
 
LED pásky
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk