Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

LED žiarovky

  • Funkcie
  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Celkový svetelný tok
  • Stupeň krytia (IP)
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Farba

Ostatné značky
biela (15)
červená (2)
modrá (2)
zelená (2)
zlatá (1)
žltá (2)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
kov (1)
plast (4)
sklo (3)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
E10 (1)
E14 (61)
E27 (162)
G13 (8)
G4 (8)
G53 (3)
G9 (12)
GU10 (43)
GU5,3 (7)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Celkový svetelný tok

Vyberte si žiarovku podľa svetelného toku. V našej ponuke máte veľmi široké spektrum výberu. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách lumenov (lm).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (42)
IP40 (1)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (79)
Globo (3)
Luxera (2)
Philips (22)
Steinel (3)
Ostatné značky
Attralux (3)
Briloner (7)
Greenlux (14)
Lucide (6)
Narva (17)
Nedes (10)
Osram (5)
Panasonic (1)
Rabalux (7)
Verbatim (1)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
LED žiarovky už takmer nahradili klasické žiarovky. A dôvodov kvôli čomu je naozaj veľa. LED žiarovky sa môžu napríklad pýšiť s oveľa dlhšou životnosťou ako klasické žiarovky. Výrobci uvádzajú 20 000 – 50 000 hodín prevádzky. Ďalšou nie malou výhodou je zníženie nákladov za elektrickú energiu. LED diódové žiarovky na svoju prevádzku potrebujú oveľa menej. V neposlednej rade sa vyrábajú v mnohých veľkostiach. Môžete ich tak pohodlne zaobstarať k lustrom, lampičkám a pod. Naše lacné LED žiarovky sa jednoducho vyplatia.

Copyright © 1990 – 2018 Rent.sk