Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Smerové - spoty - Azzardo

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Spoty – bodové svietidlá vládnu pozornosti


V rámci našej kategórie sústreďujúcej sa na vnútorné osvetlenie sme si pre vás pripravili aj selekciu produktov zameranú na smerové svetlá. Ako už samotný názov napovedá, jedná sa o bodové svetlá LED, ktoré sú charakteristické svojim sústredeným záberom, v ktorom svetlo premietajú. Oproti ostatným alternatívam akými sú napríklad lustre, ktoré produkujú svetlo v podstate do celej miestnosti - sa nejedná o usmernenú žiaru.


LED smerové svetlá sa vyznačujú nízkou spotrebou energie, kvalitným, silným svetlom a dlhou životnosťou. Na naše produkty sa môžete spoľahnúť a zároveň predídete frekventovaným návštevám obchodu, ktoré podnietila vypálená žiarovka. Ponúkame spoty s rôznymi funkciami! Od stmievateľných variácií, po tie, ktoré sú súčasťou inteligentného osvetlenia, a teda ovládateľné prostredníctvom mobilných zariadení/tabletov alebo hlasom prostredníctvom domácich asistentov.


Kam dať smerové osvetlenie?


Tento typ osvetlenia disponuje oveľa väčšou voľnosťou, čo sa týka aplikovateľnosti. Smerové svietidlo je možné implementovať ako do domácnosti – v spálni, na chodbách, do detských izieb, obývacích miestností, tak aj do pracovného prostredia – kancelárie, pracovné kuchynky. Smerové svietidlá nájdu svoje uplatnenie aj v exteriéroch – garáž či nejaké záhradné prístrešky. Pozor – v takomto prípade je nutné si zvoliť také svietidlá smerové, ktoré disponujú dostatočne odolnou IP hodnotou.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i