Levy banner
Prav├Ż banner
MENU
0 0,00 ÔéČ
Nakupte e┼íte za 40 ÔéČ
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Na─Ź├ştanie filtra ...

Respirátory FFP2 a respirátory FFP3

  • Najpred├ívanej┼íie
  • Najprezeranej┼íie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kateg├│rie

Respirátory FFP2 A FFP3

Respir├ítory normy FFP2 s├║ zdravotn├şcke prostriedky, ktor├ę v├ís chr├ínia pred prachov├Żmi, bakteri├ílnymi ─Źi v├şrusov├Żmi ─Źasticami vo vzduchu. Trieda FFP2 zachyt├ş pribli┼żne 95% ┼íkodliv├Żch ─Źast├şc, ─Ź├şm im zabr├íni vnikn├║┼ą do d├Żchac├şch ciest. Pr├íve tam toti┼ż m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą infekcie alebo spusti┼ą alergie. Nesl├║┼żia ale ako 100% ochrana pred v├şrusov├Żmi ochoreniami pren├í┼ían├Żmi kvap├┤─Źkovou infekciou. Respir├ítory s├║ cel├ę vyroben├ę z filtra─Źn├ęho materi├ílu, pod─ża typu m├┤┼żu obsahova┼ą aj v├Żdychov├Ż ventil.

Respir├ítory normy FFP3 maj├║ najvy┼í┼íiu filtra─Źn├║ schopnos┼ą a zachytia a┼ż 99% v├şrusov├Żch, mikrobi├ílnych, prachov├Żch a sporn├Żch ─Źast├şc z ovzdu┼íia. Preto s├║ be┼żne vyu┼ż├şvan├ę vo v├Żskume, vo farmaceutickom priemysle a pri pr├íci s toxick├Żmi l├ítkami. V s├║─Źasnosti s├║ najviac vyu┼ż├şvan├ę a potrebn├ę najm├Ą pre zdravotn├şkov bojuj├║cich s pand├ęmiou koronav├şrusu a ochoren├şm Covid-19. Vyu┼żi┼ą ich je mo┼żn├ę aj na ochranu ohrozen├Żch os├┤b.

Ako aj ostatn├ę triedy respir├ítorov, FFP3 ochrann├ę masky poskytuj├║ ochranu len svojmu nosite─żovi. Pokia─ż ste nakazen├Ż a nos├şte respir├ítor, kvap├┤─Źky z va┼íich ├║st alebo nosa sa ┼í├şria do okolia, najm├Ą, pokia─ż pou┼ż├şvate respir├ítor s v├Żdychov├Żm ventilom. Pri jeho nosen├ş je nutn├ę pre ochranu okolia pou┼żi┼ą klasick├ę r├║┼íka (jednor├ízov├ę alebo l├ítkov├ę), ktor├ę nasad├şte na respir├ítor.

U n├ís si m├┤┼żete vybra┼ą hne─Ć z nieko─żk├Żch typov a po r├┤znom po─Źte kusov v balen├ş. Nak├║pte viac, zapla┼ąte menej.

 

 

Copyright ┬ę 1994 ÔÇô 2023 Donoci, s.r.o. V┼íetky pr├íva vyhraden├ę. Info o spracovan├ş osobn├Żch ├║dajov. i