Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Predĺžená záruka až na 5 rokov

O nákupe

Tatiana

Využite päťročnú záruku na nákup svietidiel na e-shope rent.sk. Získajte pokoj a istotu vďaka našej predĺženej záruke.

Vieme, že lustre, stropné svietidlá alebo nástenné lampy kupujete na roky dopredu, a tak na všetok tovar z nášho e-shopu ponúkame predĺženú záruku 3 roky.


Opravy sú dnes drahou záležitosťou a zaplatíte už za príjazd opravára a úvodnú diagnostiku poruchy. Pokiaľ nemá opravár potrebný náhradný diel, zaplatíte ďalšie peniaze za jeho opätovný výjazd. Osvetlenie ešte nie je opravené, ale vy už ste o desiatky eur ľahší. Tomu chceme zabrániť, a tak vás chceme týchto problémov aj nákladov zbaviť.

Pre vašu väčšiu spokojnosť a lepší komfort vo využívaní našich svietidiel prinášame predĺženie záruky. Na profi svietidlá poskytujeme záruku dokonca až 5 rokov.Neváhajte preto a v kľude si vyberajte vhodné osvetlenie do interiérov, ale aj svetelné zostavy do záhrad a vedzte, že vybrané osvetlenie vám bude vykonávať službu mnoho rokov, bez toho, aby ste museli investovať do akejkoľvek opravy.K predĺženej záruke vám ponúkame množstvo ďalších benefitov. Pri nákupe nad 40 € budete mať dopravu zadarmo.  A aby toho nebolo málo, garantujeme vám najnižšiu cenu svietidiel na trhu. Poďte do toho s nami, stačí si len vybrať!

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Spýtajte sa na čokoľvek

Mariana

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 390(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i