Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Prečo nakupovať u nás - Svietidlá Prezent

Dátum: 29.4.2016

Svietidlá prostredníctvom nášho internetového obchodu www.rent.sk Vám ponúka, predáva a dodáva firma Jiří Mánek s dlhoročnými skúsenosťami.
 
Pôsobíme na trhu už niekoľko rokov a zaoberáme sa vlastnou výrobou, dovozom, veľkoobchodom a maloobchodným predajom svietidiel Prezent.
 
Pre veľkoodberateľov a stálych zákazníkov ponúkame zaujímavé podmienky spolupráce. Preto neváhajte a informujte sa u nás. Všetky otázky Vám radi zodpovieme a budeme sa tešiť na spoluprácu.
 
Našou prioritou a cieľom je starať sa o spokojnosť zákazníkov a ponúkať Vám len vysokú kvalitu za prijateľnú cenu.
 
Naša ponuka je tvorená širokým sortiment tovaru a to nielen značky Prezent a LUXERA ale aj svietidlami výrobcov STEINL, EGLO, JUPITER, Elim, Megaman a SKOFF. Máte naozaj z čoho vyberať a na svoje si príde každý.
 
V prípade otázok či rady s výberom správneho osvetlenia sú Vám naši pracovníci neustále k dispozícii a radi Vám s čímkoľvek pomôžu.
 
Máme veľké skladové priestory, preto takmer väčšina položiek je skladom. Nestane sa tak, že by ste na svoju objednávku čakali aj niekoľko dní či dokonca týždňov. Veľký sklad nám umožňuje garantovať krátku dobu doručenia. Väčšinu zásielok expedujeme ten istý alebo nasledujúci pracovný deň.
 
V dnešnej dobe je veľkým trendom nákup tovaru z pohodlia domova a mnohí z nás si radi doprajú trošku toho luxusu, kedy nám dopravná služba alebo slovenská pošta objednaný tovar dovezie priamo pred prah domu. Je len na Vašom zvážení či dáte prednosť expedíciu tovaru dopravnou službou PPL alebo Slovenskou poštou.
 
Ak sa chcete vyhnúť účtované sume za prepravu tovaru 120, - Sk s DPH, potom je možnosť osobné prevzatie tovaru v Blansku, kde máme veľkosklad. Osobný odber je zadarmo a Vami objednaný tovar Vám vopred radi vybalíme a ukážeme.
 
Pri objednávke nad 2 000, - Sk získavate od nás pozornosť, a to iste užitočný darček zdarma.
 
V prípade reklamácie sa zákazníkovi snažíme vyjsť v ústrety a vždy daný problém vyriešiť čo najrýchlejšie a Vášmu prospechu.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk