Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Orientačné svietidlá - Rabalux

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Orientačné svietidlá do vašej obývačky a spálne


Plánujete si zariadiť nové osvetlenie pre váš kompletný interiér, avšak neviete typovo rozoznať, ktoré svetlo patrí do akej miestnosti? Nezúfajte, naše rozdelenie podľa miestností sa špecializuje práve na túto problematiku. Môžete prehliadať konkrétne miestnosti (kúpeľňa, jedáleň a kuchyňa, schodisko) a v nich príslušné svetelné možnosti. Nakupovanie svetiel nebolo nikdy jednoduchšie!


Orientačné svietidlá vo vašej spálni


Ako už samotný názov napovedá, orientačné osvetlenie slúži najmä na pomoc pri orientovaní sa v tme. Jedná sa o také malé, úsporné svietidlo, ktoré vám pomôže s navigáciou, každopádne najčastejšie nachádza využitie pri malých deťoch. Pokiaľ náhodou ešte máte detskú postieľku vo vašej spálni, je vhodné mať počas noci zapnuté aspoň nejaké minimalistické svetielko, ktoré vás na jednu stranu nebude rušiť pri spánku a na stranu druhú, poskytne vašej ratolesti (v prípade nočného prebudenia) to uspokojenie, že sa nenachádza v úplnej tme.


Najčastejšie sú takéto produkty samozrejme využívané ako orientačné osvetlenie schodiska, avšak v mnohých moderných domácnostiach ho nájdete rozmiestnené po celej domácnosti. Jednotlivé produkty sa líšia aj funkciami, ktorými disponujú. Za zmienku nepochybne stojí orientačné svetlo so senzorom, ktoré sa zažne (aktivuje) v momente, kedy je sledovaná oblasť prerušená pohybom. Jedna sa o pokročilejšiu verziu orientačného svietidla, ktorá namiesto toho, aby bola aktívna po celý čas, svieti iba vtedy, kedy to potrebujete. V ponuke máme samozrejme aj orientačné svietidlo do zásuvky s dotykovým ovládaním alebo ovládaním na diaľku.


Moderné orientačné osvetlenie pre dospelých aj deti


Čo sa týka štýlového zaradenia, produkty disponujú prevažne modernými dizajnami, okrem toho si na svoje prídu aj tí najmenší. V ponuke totižto nájdete rozsiahle produktové zastúpenie aj pre detské orientačné LED osvetlenie. Dôležité je však si uvedomiť či sa dané detské prevedenie hodí do obývacej izby. V ponuke máme prevažne rôzne alternatívy pre LED orientačné svietidlo, ktoré sa vyznačuje vysokou úsporou energie a dlhou úžitkovosťou.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i